Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Chris 1947 marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chris 1947 został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi Żurawina; nutami serca są fiołek, frezja, groszek pachnący, kaktus i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Żurawina

Fiołek Frezja Groszek pachnący Kaktus Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chris 1947 by Christian Dior.

Chris 1947 Recenzje Perfum

Chris 1947 by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Chris 1947, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Chris 1947, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chris 1947 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chris 1947 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Lancome Climat (La Collection Fragrances) Versace Versus Time For Energy L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Guerlain Cherry Blossom Delight Eau Jeune Orange Riviera Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Katie Price aka Jordan Besotted Lollia Breathe Smell Bent Little Miss Panda Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille