Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Chris 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Chris 1947 marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chris 1947 został wydany w 2003 roku. Nutę głowy stanowi Żurawina; nutami serca są fiołek, frezja, groszek pachnący, kaktus i konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Żurawina

Fiołek Frezja Groszek pachnący Kaktus Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chris 1947 by Christian Dior.

Chris 1947 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Chris 1947, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Chris 1947, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chris 1947 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chris 1947 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Al-Rehab Nebras Serge Lutens Un Lys L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Leonard Leonard de Leonard Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Gendarme 7 Sinful Scents Envious Ayala Moriel Charisma Hiroko Koshino Hiroko Koshino Bath House Serenite Royal Apothic Japonesque