Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Bois D`argent Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Bois D`argent Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Bois D`argent Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bois D`argent marki Christian Dior to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois D`argent został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są cyprys, irys i jagody jałowca; nutami serca są paczula i mirra; nutami bazy są miód, skóra, ambra, piżmo, wanilia, nuty drzewne i Żywice.

Cyprys Irys Jagody jałowca

Paczula Mirra

Miód Skóra Ambra Piżmo Wanilia Nuty drzewne Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois D`argent by Christian Dior.

Collection Extraordinaire Bois d`Iris
Armani Prive Encens Satin

Bois D`argent Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

DIOR La Collection privée Bois D’Argent
Jaki to jest zapach! Coś fantastycznego! Głęboki, piżmowy, drzewny, pełen zadymionego kadzidła, paczuli i skórzanych nut, słodki jednocześnie za sprawą mirry, miodu ,irysa, ambry i wanilii
Prawdziwe dzieło sztuki perfumeryjnej! ♥♥♥
Annick Menado dokonała niemożliwego!
Dziś cuda się dzieją:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Bois D`argent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Bois D`argent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois D`argent marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois D`argent marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Chanel Chanel No 19 Poudre Comme des Garcons Black Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Profumum Roma Arso Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance James Heeley Verveine James Heeley Figuier Profumum Roma Aquae Nobilis Profumum Roma Ichnusa Profumum Roma Thundra Profumum Roma Victrix Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Chanel Bois des Iles Frederic Malle Portrait of a Lady Amouage Reflection Man Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Christian Dior Higher