Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Aqua Fahrenheit Christian Dior dla mężczyzn

skórzany
Aqua Fahrenheit Christian Dior dla mężczyzn Filmy
Aqua Fahrenheit Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Aqua Fahrenheit marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Aqua Fahrenheit został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są fiołek, bazylia i mięta; nutami bazy są wetyweria i skóra.

Grejpfrut Mandarynka

Fiołek Bazylia Mięta

Wetyweria Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Fahrenheit by Christian Dior.

Fahrenheit
Dior Homme Sport

Aqua Fahrenheit Recenzje Perfum

otaku
otaku

Stosunkowo mała popularność tego zapachu - zwłaszcza w odniesieniu do megapopularnego oryginału - jest dla mnie zagadką.
Obok L'Eau d'Issey Pour Homme Intense i Fahrenheit Parfum to najlepszy flanker jaki znam.
Z reguły nie zwracam uwagi na kampanię reklamową perfum, gdyż w wielu przypadkach są one pozbawione albo treści, albo sensu, a i często są zupełnie oderwanym od rzeczywistości bełkotem. Tym razem jednak chciałbym się do marketingu Fahrenheit Aqua odnieść. Perfumy są przedstawiane jako zapach kontrastu, nieskończona świeżość ale też zderzenie światów ognia i wody - i ten kontrast faktycznie jest tu obecny, choć wcześniej nie za bardzo się nad tym zastanawiałem. Fahrenheit Aqua to na początku przebiegu zapach pikantny, który później stopniowo łagodnieje aż do ultra przyjemnej, balsamicznej bazy.
Jest to świeżak bardzo elegancki i szykowny, ale na tyle uniwersalny, że jak dla mnie nadaje się niemal na każdą okazję - skutecznie wykosił z mojego "harmonogramu" i wykopał na dalszy plan wszystkie "sportowce". Bez problemu mógłbym go włożyć nawet na wieczorną imprezę. Nadaje się na okazje oficjalne, wakacyjne wypady czy zwykły spacer - zawsze dobrze się w nim czuję. Na miesiące kwiecień-październik to w tej chwili w zasadzie już mój signature scent. Świeżość - ale niebanalna, elegancka, bez kszty infantylizmu. Uwielbiam.

Marcin__
Marcin__

Czasami marki zadziwiają mnie nazewnictwem perfum. Dotyczy to również omawianego flankera Fahrenheita.

Perfumy z 2009 r to niewątpliwie młodszy brat o 21 starszego klasyka. Początek to liście fiołka z ziołami. Czuję tu charakterystyczną "benzynową" nutę w sercu. Pojawiają się też elementy cytrusowe - głównie grejpfrut. Jest lżej, na tyle, że Aqua można bez obaw założyć wiosną lub na letni wieczór.

Trwałość - 8 h, projekcja umiarkowana.

Może to być ciekawa opcja dla tych, którym znudził się "dziadzio". Ja chyba jednak większym sentymentem darzę Fahrenheita, choć Aqua bardzo lubię.

perfumeholic88
perfumeholic88

Klasyka nie lubię, a wszystkie zapachy męskie typu Aqua czy Sport do mnie nie przemawiają, bo bazują na typowych nutach cytrusowych i wodnych. Dlatego obawiałam się ´´Wodnego´´ Fahrenheita. Niepotrzebnie, bo zapach jest ładny i rzeczywiście uniwersalny także śmiało może być założony i do pracy i na towarzystkie spotkanie. Nie jest typowym świeżuchem, choć grapefruit z wetiwerą wyraźnie czuję, ale przełamuje to delikatna nuta skórzano-fiołkowa. Wprawdzie nie sądzę,aby wyróżniał się czymś specjalnym i nie jest szalenie oryginalny, ale napewno nie jest zły. Na wiosnę idealny.

yhmmma
yhmmma

Testując go bałem się, że będę za dużo od niego oczekiwał i się zawiodę - w końcu w nazwie jest Fahrenheit klasyk ! Ale może godnie reprezentować nazwę po starszym bracie. Zapach na miarę XXI w. Świeży, dosyć uniwersalny, śmiem twierdzić, że bezpieczny. Z przeznaczeniem dla młodych mężczyzn, którzy nie dorośli jeszcze do klasyka. Na wiosnę nada się idealnie, latem może być męczący. Projekcja + trwałość na zadowalającym poziomie. Mi on nie specjalnie przypadł do gustu, ale warto go przetestować bo wyróżnia się na tle innych " świeżych rewelacji" .

Aqua Fahrenheit by Christian Dior 3.77 out of 5 based on 49 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Aqua Fahrenheit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Aqua Fahrenheit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Fahrenheit marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Fahrenheit marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Egoiste Bvlgari Aqva Pour Homme Creed Aventus Gucci Gucci Pour Homme II Cartier Declaration Montale Red Vetyver Christian Dior Dior Homme Zirh Ikon Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Kenzo Kenzo pour Homme Burberry London for Men Lubin Idole Eau de Parfum Tom Ford Grey Vetiver Jean Paul Gaultier Le Male Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme