Marki » C » orientalne « Grupy

Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Nuit marki Christian Dior to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre Nuit został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i róża.

Ambra Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Nuit by Christian Dior.

Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours
Rouge Nocturne
Portrait of a Lady
Amber Mystique
Hermessence Ambre Narguile

Ambre Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Ambre Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Ambre Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Nuit marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Nuit marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Oriflame Precious Eau de Parfum Mauboussin Mauboussin Topaze Givenchy Oblique Rewind Diptyque Eau Lente Guerlain Mouchoir de Monsieur Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Andy Warhol Marilyn Bleu Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Boadicea the Victorious Agarwood Collection Passionate Michael Storer Monk Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen