Marki » C » orientalne « Grupy

Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Ambre Nuit Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Nuit marki Christian Dior to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre Nuit został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i róża.

Ambra Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Nuit by Christian Dior.

Mon Nom Est Rouge
Amber Mystique
Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours

Ambre Nuit Recenzje Perfum

Ambre Nuit by Christian Dior 2.75 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Ambre Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Ambre Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Nuit marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Nuit marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada Collection Avon Black Suede Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Guerlain Mouchoir de Monsieur Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Histoires de Parfums 1826 Jardin de France Ambree Renee Amber Coty Raw Vanilla Aramis JHL Halston Woman Amber Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme