Marki » C » orientalne « Grupy

Ambre Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Ambre Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

morski
Ambre Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Elixir Precieux marki Christian Dior to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ambre Elixir Precieux został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra.

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Elixir Precieux by Christian Dior.

Ambre Elixir Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Ambre Elixir Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Ambre Elixir Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Elixir Precieux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Elixir Precieux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Banana Republic Malachite La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Penhaligon`s Artemisia Miller Harris Piment des Baies Antonio Banderas Spirit VIP for Men Lorenzo Villoresi Dilmun Jardin de France Angelique Moschino Moschino Pour Homme Oriflame Nomadic The Different Company Oriental Lounge Tesori d`Oriente White Musk JoAnne Bassett Sacred Incense