Marki » C » kwiatowe « Grupy

Addict To Life Christian Dior dla kobiet

Addict To Life Christian Dior dla kobiet

Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Addict To Life marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Addict To Life został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są brzoskwinia, malina i granat; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Brzoskwinia Malina Granat

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Addict To Life by Christian Dior.

Addict To Life Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ma jak najbardziej podobieństwo do Addict Sensuelle poprzez rożę,ale ten zapach ma więcej wyrazistości od delikatniejszego Sensuelle.
Jest w nim przede wszystkim nuta owocowa z wyrazną soczystą brzoskwinią i delikatniejszym już dodatkiem maliny.
Z czasem zapach staje się lekko kremowy z nadal wyczuwalnymi owocowymi(bynajmniej nie mdłymi)nutami.
Z pewnością kobiety lubujące sie tzw. typowo "kobiecych"perfumach" będą zachwycone.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Addict To Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Addict To Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Addict To Life marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Addict To Life marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Christian Dior Dior Passage No.4 Celine Dion Sensational I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Reminiscence Etoile de Rem Hollister Malaia Miller Harris Geranium Bourbon Yves Rocher Nuit d`Orchidee Ulric de Varens Mini Charm Roger Vivier La Rose