Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet

Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 3

tropikalny
Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet Zdjęcia Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet Zdjęcia Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet Zdjęcia Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet Zdjęcia Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier dla kobiet Zdjęcia

Ed Hardy Women's EDT marki Christian Audigier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ed Hardy Women's EDT został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mango, grejpfrut, jabłko i poziomka; nutami serca są frezja, konwalia i kwiat lipy; nutami bazy są ambra, piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Mango Grejpfrut Jabłko Poziomka

Frezja Konwalia Kwiat lipy

Ambra Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ed Hardy Women's EDT by Christian Audigier.

Ed Hardy Women's EDT Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Musująca orenżadka owocowa dla dzieci. Bliźniak Live Luxe od J.Lo.
Kompletnie nie moje klimaty. Dawno już wyrosłam z zapachów dla nastolatek. Owocowa bomba złożona z bardzo słodkiego mango i delikatnie cierpkiego grejpfruta. Baza posłodzona miękką ambrą. w tle przebija się delikatna frezja.
Dla mnie infantylny zapach. Niby ładny, ale skierowany w moim odczuciu dla nastolatek.
Trwałość - ok. 4 godzinna.
Projekcja - na szerokość ramion.
Buteleczka - paskudna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ed Hardy Women's EDT marki Christian Audigier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ed Hardy Women's EDT marki Christian Audigier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Escada Island Kiss 2011 Escada Escada Rockin' Rio 2011 Escada Escada Marine Groove Escada Ocean Lounge Hugo Boss Boss Orange Sunset Escada Escada Moon Sparkle Escada Taj Sunset Beyonce Heat Rush Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Versace Eros Pour Femme Davidoff Echo Woman Calvin Klein CK One Shock For Her Britney Spears Midnight Fantasy Calvin Klein CK IN2U for Her Giorgio Armani Si Escada Escada Magnetism Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Ralph Lauren Ralph Cool La Rive Love Dance