Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Ed Hardy Love & Luck for Men Christian Audigier dla mężczyzn

Ed Hardy Love & Luck for Men Christian Audigier dla mężczyzn

Ed Hardy Love & Luck for Men Christian Audigier dla mężczyzn Zdjęcia

Ed Hardy Love & Luck for Men marki Christian Audigier to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Ed Hardy Love & Luck for Men został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, pomarańcza i kardamon; nutami serca są szałwia, cyprys i fiołek; nutami bazy są piżmo, cedr, wetyweria i agar (oud).

Bergamotka Mandarynka Pomarańcza Kardamon

Szałwia Cyprys Fiołek

Piżmo Cedr Wetyweria Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ed Hardy Love & Luck for Men by Christian Audigier.

Unforgivable
Imperial Millesime
Cuba Wild Heart

Ed Hardy Love & Luck for Men Recenzje Perfum

JayKay
JayKay

Pewnie gdyby nie to, że zapach nie ma jeszcze recenzji w języku polskim nie pokusił bym się o próbę opisu. A tak może komuś się przyda :)

Znalazłem kilka przychylnych opinii na jego temat i pomimo obrzydliwego opakowania przypominającego dziecięcą pastę do zębów lub wypasiony dezodorant różowej nastolatki zakupiłem w ciemno zachęcony atrakcyjną ceną (77zł/50ml). Za te pieniądze to całkiem przyjemny wodny świeżaczek. Zwiewna lekkość predysponuje go do noszenia w ciepłe wiosenne i letnie dni.

Zapach zbudowany jest wokół woni arbuza - wodnisty, słodkawy, mdławy lecz całkiem przyjemny. Otwiera się bergamotką, kardamonem, cyprysem. Kwaśność znika w kilka chwil a do nut otwarcia dochodzą mandarynka i szałwia, które w sumie dają właśnie wspomnianego arbuza. Po ok. 1h coraz bardziej przebija się fiołek i piżmo, delikatnie w tle można wyczuć też cedr. Wszystko to ma wodną, miękką konsystencję. Nawet oud, pojawiający się po ok. 3h jest tylko cieniem tego co może pokazać ale jak najbardziej można go wyczuć.

Testowany zimą (5st.C więc co to za zima?) zapach ma słabą projekcję natomiast zadziwiająco dobrą trwałość na poziomie 10-11h. Nie razi zbytnią syntetycznością i jest dość przyjemny w odbiorze. Grzecznie przechodzi wszystkie fazy i wyczuwalne są wyraźnie niemal wszystkie nuty (wetywerii nie zlokalizowałem).

Do noszenia na co dzień, do biura, na siłownię.

5,5/10

EDIT: Bardzo podobny do Sean John Unforgivable, do tego po prostu ciekawszy, z lepszą projekcją i trwałością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ed Hardy Love & Luck for Men marki Christian Audigier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ed Hardy Love & Luck for Men marki Christian Audigier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Jean Paul Gaultier Le Male Antonio Banderas Blue Seduction Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Guess Guess Suede Amouage Jubilation for Men Fragrances of Ireland Patrick Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Regency Cosmetics Jade East Michael Storer Winter Star Pascal Morabito Or Black En Voyage Perfumes Poete de Carmel