Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Christian Audigier dla mężczyzn

Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Christian Audigier dla mężczyzn

tropikalny

Ed Hardy Hearts & Daggers for Him marki Christian Audigier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ed Hardy Hearts & Daggers for Him został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bazylia, gruszka i martini; nutami serca są rozmaryn, pieprz i papaja; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, zamsz i nuty drzewne.

Bazylia Gruszka Martini

Rozmaryn Pieprz Papaja

Drzewo sandałowe Paczula Zamsz Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ed Hardy Hearts & Daggers for Him by Christian Audigier.

Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ed Hardy Hearts & Daggers for Him marki Christian Audigier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ed Hardy Hearts & Daggers for Him marki Christian Audigier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Baldessarini Del Mar Caribbean Giorgio Armani Summer Mania Homme Lancome La Collection Sagamore Antica Farmacista Fico Verde Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Opus Oils Divine: Pan Lotto Gravity Power for Men O Boticario Dimitri Parfums Berdoues 1902 Tonique CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen CB I Hate Perfume Revelation Can Carlos Savina