Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Christian Audigier For Him Christian Audigier dla mężczyzn

Christian Audigier For Him Christian Audigier dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

skórzany

Christian Audigier For Him marki Christian Audigier to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Christian Audigier For Him został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są jeżyna, gruszka, rum i pomelo; nutami serca są szafran, cynamon i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, skóra i zamsz.

Jeżyna Gruszka Rum Pomelo

Szafran Cynamon Korzeń irysa

Wetyweria mech dębowy Skóra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christian Audigier For Him by Christian Audigier.

Christian Audigier For Him Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zaintersowały mnie nuty, bo bardzo lubię skórę, szafran i nuty alkoholowe w perfumach jednak ten zapach okazał się taki jakiś nijaki. Niby jest w porządku, ale mogłoby być lepiej, nic tu na kolana nie rzuca.Co ciekawe na moim mężu czuć przede wszystkim mocną nutę skórzano -zamszową z niewielką domieszką owoców, a na mnie szafran w połączeniu z jeżynami ( dość syntetycznymi), skóry jest niewiele. Nie mogę powiedzieć, aby zapach był zły,ale spodziewałam się więcej,a to taki sobie przeciętniak,którego raczej bym nie zapamiętała. Brakuje tu tego ´´czegoś ´´, za mało tu powera jak dla mnie. Jednak na dzień na zwykłe wyjścia jak najbardziej się nadaje.

Christian Audigier For Him by Christian Audigier 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Audigier Christian Audigier For Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Audigier Christian Audigier For Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christian Audigier For Him marki Christian Audigier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christian Audigier For Him marki Christian Audigier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Van Cleef & Arpels Zanzibar Escada Escada Casual Friday Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Guerlain Heritage Eau de Toilette Oriflame Deep Woods Fresh Patchouli Pure Paul Sebastian Onyx Vero Profumo onda O Boticario Malbec Nickel Enemy Le Labo Chant De Bois