Marki » C » kwiatowe « Grupy

Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet

Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet

wodny
tropikalny
Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia

Wish Turquoise Diamond marki Chopard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Wish Turquoise Diamond został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są liczi, frezja, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są magnolia i kwiat wiśni; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Liczi Frezja Brzoskwinia Gruszka

Magnolia Kwiat wiśni

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish Turquoise Diamond by Chopard.

Wish Turquoise Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Wish Turquoise Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Wish Turquoise Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish Turquoise Diamond marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish Turquoise Diamond marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Nina Ricci Love in Paris Yves Rocher Neonatura Souffle Creed Fleurissimo Guerlain Mayotte Nautica My Voyage Mariah Carey Forever Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Alexa Lixfeld 001 DSH Perfumes L´eau (Natural) InStyle Sex In The City Lustre Jill Stuart Jasmin Fleur