Marki » C » kwiatowe « Grupy

Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet

Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet

wodny
tropikalny
Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Turquoise Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia

Wish Turquoise Diamond marki Chopard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Wish Turquoise Diamond został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są liczi, frezja, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są magnolia i kwiat wiśni; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Liczi Frezja Brzoskwinia Gruszka

Magnolia Kwiat wiśni

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish Turquoise Diamond by Chopard.

Wish Turquoise Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Wish Turquoise Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Wish Turquoise Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish Turquoise Diamond marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish Turquoise Diamond marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Intense Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Oriflame Giordani Gold Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Celine Dion Spring in Provence Coty L`Origan Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Mazzolari Zagara