Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia

Wish Pink Diamond marki Chopard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wish Pink Diamond został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Jouet. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, frezja, osmantus, gruszka, neroli i róża.

Morela Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo Frezja Osmantus Gruszka Neroli Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish Pink Diamond by Chopard.

Wish Pink Diamond Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dokładnie, nawet można powiedzieć, że koło klasyka nie leżało, bo nie da wyłapać się w żadnym razie typowej Wishowej nuty.
To zupełnie osobna historia i nie wiem dlaczego została podpięta pod nazwę Wish.
To kwiatowy zapach od A do Z z dużą ilością róży, gdzieś tam również frezji, ale ja przeważnie czuję różę i..tylko ją najbardziej .

gugusia
gugusia

Dośc kwiatowy zapach z różą i frezją w roli głownej. Z początku dośc mocno drażniący, jednak z czasem robi się coraz bardziej słodszy i miękki, przez co bardziej znośny dla mojego nosa.
Z kwiatów tak jak wspomniałam czuc głownie różę i frezję. Bardziej owocowy charakter nadaje morela z gruszką. Końcówka to bliskoskórna baza składająca się z drzewa sandałowego i piżma.
Trwałośc - jak na zapach z tej kategorii rewelacyjna - 6-8 h!
Projekcja - bardzo bliskoskórna.
Flakonik - jak w pozostałych z serii WIsh.

Zaznaczam, że z klasycznym Wish'em nie ma on nic wspólnego!
Nigdy nie zostałam za niego skomplementowana (takie ot dla osób łasych na komplementy ;))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Wish Pink Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Wish Pink Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish Pink Diamond marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish Pink Diamond marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halle Berry Halle Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dior Addict Yves Saint Laurent Opium Nina Ricci Nina Escada Taj Sunset Shiseido Zen Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Baby Doll Fendi Fendi Theorema Yves Saint Laurent Opium Escada Especially Escada Donna Karan DKNY My NY Escada Escada Moon Sparkle Sisley Eau du Soir Thierry Mugler Womanity Christian Dior Miss Dior Cherie Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir