Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Wish Magical Nights Chopard dla kobiet

Wish Magical Nights Chopard dla kobiet

Wish Magical Nights Chopard dla kobiet Zdjęcia

Wish Magical Nights marki Chopard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Wish Magical Nights został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gruszka, czerwone jagody i akacja; nutami serca są irys, magnolia i heliotrop; nutami bazy są paczula i wanilia.

Gruszka Czerwone jagody Akacja

Irys Magnolia Heliotrop

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish Magical Nights by Chopard.

Angel

Wish Magical Nights Recenzje Perfum

Wish Magical Nights by Chopard 3.67 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Wish Magical Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Wish Magical Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish Magical Nights marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish Magical Nights marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Chanel Allure Sensuelle Guerlain L'Instant de Guerlain Burberry Burberry Women Chopard Brilliant Wish Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Chanel Allure eau de parfum Jean Paul Gaultier Classique Stella McCartney Stella Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Hermes 24 Faubourg Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lanvin Oxygene Lancome Tresor Yves Saint Laurent Cinema Elizabeth Arden Red Door Shimmer Viktor&Rolf Flowerbomb Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Givenchy Ange ou Demon Prada Prada Candy