Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Noble Vetiver Chopard dla mężczyzn

Noble Vetiver Chopard dla mężczyzn

Noble Vetiver marki Chopard to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Noble Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lucas Sieuzac. Nutami głowy są wetyweria, kardamon, bergamotka i papryka; nutami serca są mahoń i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są tytoń i skóra.

Wetyweria Kardamon Bergamotka Papryka

Mahoń Szałwia muszkatołowa

Tytoń Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noble Vetiver by Chopard.

Noble Vetiver Recenzje Perfum

mazupen
mazupen

wodę kupiłem w ciemno zaciekawiony opisami, podobie nstwani do terre itd,. Lubię bardzo zapachy skórzane a połączenie z tytoniem było dla mnie bardzo obiecujące. Niestety rozczarowałem się. Po dosyć dobrym otwarciu zapach bardzo szybko na mojej skórze traci moc a obiecanej skórzano-tytoniowej nuty bazy popprostu nie doczekuje. Dlamnie słaba projekcja i marna trwałość, jedynie butelka ładna ale to trochę mała pociecha

MUCHA
MUCHA

Noble Vetiver to męski casual. Głównym składnikiem jest tu oczywiście wetyweria, ale nie jest tak zielona jak w Guerlain Vetyver ani tak ziemista i wilgotna jak w Encre Noire. Zapach nie jest tak bezkompromisowy jak inne znane mi wetiwerowce, do tego jest przyjemny. Dobrze wyczuwalnymi składnikami są jeszcze szałwia, mahoń i kardamon, który nadaje pikanterii
Jest trochę elegancki, ale nie sztywny, broń Boże, idealnie nadaje się do pracy w biurze. Sporo osób pisze o podobieństwie do Terre, na mojej skórze nic tych zapachów nie łączy. Projekcja całkiem dobra, trwałość też dobra, ok 8 godzin.
Flakon piękny, znakomicie wykonany.

Ocena: 8/10

blueberry
blueberry

To miał być mój letni wetyweriowy zapach - pierwsza aplikacja przyniosła ekstatyczną reakcję! Wow, ależ to ładne, lekkie, przestrzenne i w dodatku jak najbardziej do noszenia przez kobietę, zwłaszcza wtedy, kiedy chce odpocząć od jednoznacznie kobiecych pachnideł!
Dzień był słoneczny i niezbyt upalny, a zapach dał mi wspaniałe orzeźwienie i uczucie komfortu. Świeży drewniak z dodatkiem ziół (kojąca szałwia) został doprawiony pikantną nutą i pięknie sobie trwał bez ewolucji na skórze dobre 6 h.
Pomyślałam, że przebojowo wciska się na trzecią lokatę po GV i EN w moim rankingu ulubionych wetyweriowców - ale wrzuciłam go na warsztat w dzień pochmurny - i co się stało? A no czar toszkę jakby prysł... NV zdał się nieco syntetyczny w tej swojej drzewności, męski i lekko usztywniony... jak dżentelmen w garniturze i z neseserem, zmierzający na spotkanie biznesowe z klientem, w dodatku skropiony czymś, co wcale nie wyróżnia go z tłumu - ot, kolejny nienaganny i elegancki "man in the gray flannel suit", dojeżdżający pociągiem ze swojej suburbii do centrum finansowego w metropolii. Koniec końców, zamiast projektu denko, uroczy i solidnie wykonany flakon wylądował u męża - na jego skórze jakoś te wszystkie niewątpliwie piękne nuty ładniej jeszcze się układają i po prostu dobrze leżą mimo pogody, a ja wcale nie żałuję - ostatecznie wetyweriowa królewska para jest tylko jedna :)
Mimo wszystko, Chopard Noble Vetiver to woda godna polecenia dla poszukujących swojej wetywerii, a gdybym nie pokochała GV i EN, z pewnością zachowałabym NV tylko dla siebie :)

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemna wetiweria w wersji łagodnej.

Potwierdzam podobieństwo do Terre d'Hermes - dla mnie Noble Vetiver przypomina Terre zmieszany z ziemią z Encre Noire.
Wetiweria, ale złagodzona drewnem i lekkimi ziołami. Składniki są spójne i dobrze wyważone. Całość jest w odpowiednim stopniu elegancka, z dużą dawką klasy, ale też luzu i nieskrępowanej pewności siebie. Biała koszula - nie zapięta do samej góry :D
Bardzo dobrze pachnie na kobiecie.

Butelka świetna, dobra cena - polecam.

Roq
Roq

Kupiłem głównie dla flakonu, ale teraz mogę napisać o samym zapachu. Na mojej skórze wygląda to, jak mieszanka Terre Hermesa z Beckham Homme i Fahrenheitem. Bardzo męska kombinacja. Elegancka i raczej nie dla pryszczatych młodzieńców, co wcale nie oznacza, że jest to dziadek. Chopard to nowoczesny zapach.
Po prostu raczej dla dojrzalszego faceta i ubranego bardziej elegancko.
Trwałość bardzo dobra. Praktycznie 8 godzin i nadal trwa. Tytułowego wetiweru jakoś nie czuję, albo mam inne wyobrażenie o wetiwerze, bo ten "właściwy" kojarzy mi się z wetiwerem Guerlaina.
Podsumowując - rewolucji nie ma, ale czuć że to zapach z klasą i może się podobać. Ba... Z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej i już myślę o zakupie zapasowego flakonu.
I uwierzcie - choćby dla tego cudnego flakonu warto to mieć. Ciężki, doskonale zrobiony i z pewnością nie skończy w koszu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Noble Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Noble Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noble Vetiver marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noble Vetiver marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Man Rochas Lui Rochas Bvlgari Black Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent M7 Calvin Klein CK be Rochas Rochas Man Chanel Allure Homme Sport Christian Lacroix Tumulte pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Bvlgari Bvlgari Extreme Escentric Molecules Molecule 01 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Comme des Garcons Wonderwood Lubin Idole Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore