Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Mira-Bai Chopard dla kobiet

Mira-Bai Chopard dla kobiet

Mira-Bai Chopard dla kobiet Zdjęcia Mira-Bai Chopard dla kobiet Zdjęcia

Mira-Bai marki Chopard to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Mira-Bai został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i cedr.

Czarna porzeczka Śliwka Brzoskwinia Bergamotka

Jaśmin Róża Brazylijskie drzewo różane

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mira-Bai by Chopard.

Birmane
Burberry Women
5th Avenue Style
Gold

Mira-Bai Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Mira Bai to jeden z moich ulubionych zapachów Choparda. Rozgrzewający, waniliowy, z lekką nutą owoców i drewna. Te owoce sa jakby kandyzowane, słodkie. Ale dzieki delikatnym nutom drzewa sandałowego zapach nie jest jednoznacznie jadalny. Najpiękniej rozwija się zimą, im więcej stopni na minusie, tym lepiej dla niego. Mam wrażenie, że mróz sprawia, że wszystkie nuty są wyraźniejsze, bardziej krzykliwe. Wtedy czuć go naprawdę wyraźnie. W cieplejsze pory roku, Mira Bai, mimo, że ciągle piękne, to jednak trochę słabnie, staje się ograbione z intensywności i jakby traci na trwałości.

monika690
monika690

Mira- Bai galaretka w płynie na drzewno- bursztynowym podkładzie, tak odczuwam ten zapach. Wesoły, owocowo- orientalny, bardzo przyjemnie używa się go zimą, kiedy mróz, wtedy pięknie się rozwija. Dość trwały i wyczuwalny.

W przeciwieństwie do przedmówczyni Mira Bai podoba mi się o wiele bardziej niż Casmir.

Ma podobne nuty - przede wszystkim masa spożywczej wanilii, dużo bardzo słodkich, syropowych wręcz owoców, głównie brzoskwiń i bardzo delikatna nuta indyjskich kadzidełek.

Ale w przeciwieństwie do Casmir - Mira Bai jest delikatniejsza, nie tak toporna. Nie jest niczym nadzwyczajnym, ale to pełen wdzięku, uroczy zapach.

go_go_yubari
go_go_yubari

Jestem ogromną fanką Casmiru Choparda, tym bardziej chciałam poznać spójny ideologicznie Mira Bai, szczególnie, że otoczka niedostępności obudziła we mnie głód myśliwego.

Dobra dusza podesłała mi próbkę i niestety, w moim przypadku- i czar i zmysły, prysły. Atak morderczej, pulchnej, ociekającej sokiem brzoskwini mnie przerósł. Niestraszny mi orient, niestraszne mi słodkie killery, ale tu jednak odpadłam. Brzoskwinie mnie zadusiły, syntetyczne tło dołożyło do pieca. Wielkie rozczarowanie, które pomogło mi zrozumieć, dlaczego wielu perfumoholików boi się brzoskwiń- nieumiejętnie użyta w perfumach, staje się słodkim potworem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Mira-Bai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Mira-Bai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mira-Bai marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mira-Bai marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Vanille Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher Yria Yves Rocher Neblina Yves Rocher Neonatura Cocoon Cacharel Gloria Cacharel Liberte Ginestet Botrytis Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Calvin Klein Obsession Yves Rocher Voile d'Ambre Cartier Le Baiser Du Dragon Cacharel LouLou Yves Rocher Iris Noir Yves Rocher Ode à l'amour Thierry Mugler Womanity L`Erbolario Dolcelisir