Marki » C » kwiatowe « Grupy

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard dla kobiet

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard dla kobiet

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard dla kobiet Zdjęcia Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard dla kobiet Zdjęcia

Happy Spirit Elixir d'Amour marki Chopard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Happy Spirit Elixir d'Amour został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi Żółta frezja; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i białe piżmo.

Żółta frezja

Jaśmin wielkolistny

Drzewo kaszmirowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy Spirit Elixir d'Amour by Chopard.

Happy Spirit Elixir d'Amour Recenzje Perfum

Karkki
Karkki

Kup Pan cegłę w ładnym opakowaniu... czyli kolejny produkt na Walentynki. W ładnym, czerwonym serduszku da się sprzedać wszystko w lutym. I chyba głównie na tym bazowała firma wypuszczając ten zapach.
Trochę szkoda, bo ten flakon zasługuje na zdecydowanie lepszą zawartość.
O ile Happy Spirit jest zapachem kwiatowo-owocowym, który może się podobać lub nie, ale jest "jakiś" a Happy Spirit Magical Nights to typowy, uroczy słodziak, tak Happy Spirit Elixir d'Amour jest zapachem zdecydowanie kwiatowym, ładnym, ale raczej nijakim i pozbawionym jakiejś większej głębi.
Zapach otwiera bukiet frezji i to mnie się w nim podoba najbardziej. Bardziej urokliwe frezje znalazłam tylko w Reflection Woman Amouage. Za jakiś czas naręcze kwiecia przeistacza się w ciepły, delikatnie otulający piżmowo-ambrowy aromat przesycony jaśminem, tutaj zdecydowanie metalicznym i podbitym czymś ostrym - nie wiem co to takiego, ale wierci w nosie - i taki właściwie zostaje prawie do końca. Końcówka posiada tę charakterystyczną, mocno metaliczną nutę Choparda, którą wyczuwam również w Wish.
Mam sentyment do Elixir d'Amour, bo pierwszy flakon dostałam z okazji Walentynek, ale generalnie jest to tylko przyjemny, dość elegancki w swej prostocie, ale jednak mało wyrafinowany kwiatowy zapach, który nie jest wart swojej wygórowanej ceny. Są lepsze pachnidła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Happy Spirit Elixir d'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Happy Spirit Elixir d'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy Spirit Elixir d'Amour marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy Spirit Elixir d'Amour marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Forever Giorgio Armani Armani Code Elixir Avon Sweet Honesty Benetton Paradiso Inferno Pink Blumarine Blu Herve Leger Rose Leger Adrienne Vittadini AV Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Avon Candid Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Vicky Tiel Destine Lulu Beauty Dame