Marki » C » kwiatowe « Grupy

Happy Spirit Chopard dla kobiet

Happy Spirit Chopard dla kobiet

Happy Spirit Chopard dla kobiet Filmy
Happy Spirit Chopard dla kobiet Zdjęcia Happy Spirit Chopard dla kobiet Zdjęcia Happy Spirit Chopard dla kobiet Zdjęcia

Happy Spirit marki Chopard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Happy Spirit został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są malina i gorzka pomarańcza; nutami serca są wiciokrzew i osmantus; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo kaszmirowe.

Malina Gorzka pomarańcza

Wiciokrzew Osmantus

Ambra Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy Spirit by Chopard.

Happy Spirit Magical Nights

Happy Spirit Recenzje Perfum

LadyPilot
LadyPilot

Zakochałam się w tym zapachu od pierwszej chwili - delikatna, pudrowa malinka, piżmo szczęśliwie ledwo wyczuwalne, całość lekko zakończona dyskretną goryczką pomarańczy, ledwie zauważalną. Perfumy o radosnym lecz i eleganckim, uniwersalnym charakterze. Kasieńko - dzięki za te cenne kropelki Happy Spirit, które pomogły odkryć mi jeden z moich ulubionych zapachów ostatnich lat!:D Wrócę do nich na wiosnę lub gdy zatęsknię za wiosną:)

adarca
adarca

Zapach jest miły, przyjemny- jak wszystkie Chopard'a; słodki z wibrującą świeżością- to na plus. Jednak w moim odczuciu nie jest ani wyszukany ani elegancki (jak większość Chopard'a). Chyba, że elegantka jest w wieku licealnym, ma oryginalny wygląd, awangardowy, undegroundowy styl, nosi czarne kabaretki, glany, kolorowe(najczęściej różowe)włosy; buntuje się ale bardziej czaruje urokiem osobistym... Zapach wydaje się skierowany do bardzo młodej grupy docelowej, (brak mu klasy ale urok ma). Takie skojarzenie.

monika690
monika690

Czy ja wiem, wyszukany, elegancki, na pewno zapach "przyjemny w obyciu", słodko- kwaskowaty, w sam raz na wiosenne dni, wprowadzający w miły nastrój. Czuć słodką malinkę i kwaskowatą pomarańczę, czuć kwiaty i bursztynowo- drzewne nuty bazy. Ale nie myślcie, ze to kolejny kompocik, zapach jest intensywny i dość mocny. Polecam miłośniczkom takich klimatów. Ja jednak wolę wersję Night :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Wyszukany, elegancki, kobiecy...
Tak, te 3 slowa doskonale opisuja zapach jakim jest Happy Spirit. Jest to jeden z napiekniejszych zapachow z kategorii kwiatowej. Zwiewny, mlodzienczy, perfekcyjny eliksir na wiosne! Wyraznie wyczuwam jasmin, kwiat pomaranczy, goryczke cytrusowa (gorzka pomarancza) wiciokrzew i delikatna nutke owocow, ktora ma za zadanie leciutko doslodzic zapach. Zapach jest niezwykle trwaly i 'ogoniasty'. Buteleczka jest przepiekna!
Zapach z pewnoscia nadaje sie tak do biura jak i na randke. Zmyslowy, kobiecy, a zarazem swiezy i mlodzienczy.
Dla mnie - wyjatkowy. Idealnie odzwierciedla piekno pierwszych kwiatow budzacych sie wiosna, zwiastujacych swiezosc, dlugie sloneczne dni...milosc ktora czuc w powietrzu...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Happy Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Happy Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy Spirit marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy Spirit marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Especially Escada Chopard Happy Spirit Magical Nights Lacoste Lacoste Pour Femme Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Elizabeth Arden 5th Avenue Chopard Cascade Givenchy Very Irresistible Sensual Versace Versace Lanvin Oxygene Juicy Couture Viva la Juicy Yves Rocher Vanille Noire La Prairie Silver Rain Montblanc Présence d'une femme Laura Biagiotti Venezia 2011 Stella McCartney Stella Oriflame Love Potion Lolita Lempicka Fleur Defendue Naomi Campbell Naomi Campbell Avon Treselle