Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Enchanted Midnight Spell Chopard dla kobiet

Enchanted Midnight Spell Chopard dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

Enchanted Midnight Spell Chopard dla kobiet Zdjęcia Enchanted Midnight Spell Chopard dla kobiet Zdjęcia Enchanted Midnight Spell Chopard dla kobiet Zdjęcia

Enchanted Midnight Spell marki Chopard to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Enchanted Midnight Spell został wydany w 2014 roku. Enchanted Midnight Spell stworzyli Veronique Nyberg i Olivier Polge. Nutami głowy są gruszka, różowy pieprz i malina; nutami serca są drewno kaszmirowe, heliotrop, jaśmin i słonecznik; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Gruszka Różowy pieprz Malina

Drewno kaszmirowe Heliotrop Jaśmin Słonecznik

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enchanted Midnight Spell by Chopard.

Enchanted Midnight Spell Recenzje Perfum

lotiel
lotiel

Spodziewałam się powiewu magii, niepokoju wywołanego wybijającym północ zegarem, nocnego nieba... tymczasem mam przepiękny flakonik (co jak co, ale dla mojej wewnętrznej sroki te błyskotki w szklanej części korka i piękny kolor flakonu to strzał w dziesiątkę) i przyjemny, ale nie bardzo tajemniczo-magiczny zapach.

Z początku faktycznie czuję gruszkę, ale taką pokrojoną na kawałki i włożoną do piekarnika (takie a'la chipsy owocowe pamiętane z dzieciństwa)- to chyba przygotowania do wielkiego balu. Dalej gruszka cichnie, wychodzi drewno kaszmirowe, dołącza paczula (co za szczęście, że moja skóra wybija wszelkie paczule). Na balu rozpoczynają się tańce, powietrze robi się coraz bardziej duszne i lepkie, zapachy wirujących do muzyki kobiet mieszają się ze sobą. Nagle jedna z nich orientuje się, że zaraz wybije północ, musi uciekać. Wybiega przez ogromne, ciężkie drzwi, za którymi panuje ciemna, ale gwieździsta noc. Balowa suknia przesiąknięta jest wszystkimi zapachami. Jest elegancko, ale i słodko. Na paczulowym podbiciu.

Chętnie ubiorę ten zapach na wieczorne wyjście, kiedy nie będzie mi się chciało sięgać po nic ekscentrycznego. Nie widzę go w świetle dnia. Dobry otulacz na zimowe (gwieździste) noce.

Enchanted Midnight Spell by Chopard 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Enchanted Midnight Spell, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Enchanted Midnight Spell, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enchanted Midnight Spell marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enchanted Midnight Spell marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Balenciaga Cristobal pour Homme Hanae Mori HM Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Alfred Dunhill Dunhill Ted Lapidus Altamir Yves Rocher Hoggar Pacifica Spanish Amber Fragonard Zizanie Mazzolari Lei Teufels Kuche Patchouly Incubus FUBU Plush Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force