Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Chopard pour Homme Chopard dla mężczyzn

Chopard pour Homme Chopard dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

lekko korzenny

Chopard pour Homme marki Chopard to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Chopard pour Homme został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są yuzu, anyż gwiazdkowaty i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz bourbon i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Yuzu Anyż gwiazdkowaty Kardamon

Gałka muszkatołowa Pieprz Bourbon Szałwia muszkatołowa

Labdanum Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chopard pour Homme by Chopard.

Chopard pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Chopard pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Chopard pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chopard pour Homme marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chopard pour Homme marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Carolina Herrera 212 VIP Men Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Lanvin L`Homme Sport Jean Paul Gaultier Kokorico Azzaro Visit For Men Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Givenchy Pi Thierry Mugler A*Men Gucci Envy for Men Lalique Hommage a L'Homme Chanel Allure Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Davidoff Zino Davidoff Jean Paul Gaultier Le Male Reminiscence Oud Chanel Pour Monsieur Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Calvin Klein Obsession for Men Franck Olivier Eau de Passion Men