Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Casran Chopard dla mężczyzn

Casran Chopard dla mężczyzn

Casran Chopard dla mężczyzn Zdjęcia

Casran marki Chopard to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Casran został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka, yuzu, kolendra, kardamon, lukrecja i rum; nutami serca są dzięgiel, szałwia muszkatołowa, lawenda, ciemna czekolada, suszona śliwka i daktyle; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, kadzidło, benzoes i wanilia.

Bergamotka Yuzu Kolendra Kardamon Lukrecja Rum

Dzięgiel Szałwia muszkatołowa Lawenda Ciemna czekolada Suszona śliwka Daktyle

Drzewo sandałowe Mech dębowy Kadzidło Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casran by Chopard.

Casran Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dla mnie Casran wpisuje się jeszcze całkowicie w styl zapachów z końca ubiegłego stulecia/tysiąclecia. Charakterem jest głęboko osadzony w latach 90'. Pasuje do czwórki kolegów z drzewno-kwiatowo-piżmowej rodziny zapachowej: Good Life, Lanvin L'Homme, XS, 212 Men i dołącza do listy najpiękniejszych męskich zapachów, jakie znam.
Harmonia, łagodność, klasa.
"Ciepła" świeżość. Idealnie ułożone zioła i cytrusy na bazie lawendowo-sandałowcowej. Zapach jest linearny, subtelny, elegancki, znajomy, zachęca do zbliżenia się. Blisko - bo projekcja jest nieduża, nie większa niż na odległość ramienia.
Casran jest miękki, cichy, introwertyczny i czuły.
Kocham!

(W zasadzie mogłabym skopiować tu część recenzji, którą napisałam dla XS :) )
A po zaaplikowaniu usłyszałam: "Dlaczego pachniesz 212?"

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Casran, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Casran, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casran marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casran marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Pi Serge Lutens Gris Clair Giorgio Armani Attitude Extreme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Bvlgari Black Yves Saint Laurent M7 L`Occitane en Provence Ambre Yves Rocher Ode au Reve Van Cleef & Arpels Midnight in Paris DSQUARED² Potion Escentric Molecules Molecule 01 Hermes Voyage d`Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Cacharel Eden Hermes Terre d'Hermes CoSTUME NATIONAL 21 Lubin Idole Eau de Parfum