Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Casmir Fragrance Festival Blue Chopard dla kobiet

Casmir Fragrance Festival Blue Chopard dla kobiet

aldehydowy
Casmir Fragrance Festival Blue Chopard dla kobiet Zdjęcia

Casmir Fragrance Festival Blue marki Chopard to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Casmir Fragrance Festival Blue został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, neroli, drzewo sandałowe, ambra, tangeryna, frezja, róża, brzoskwinia, aldehydy, morela i gruszka.

Piżmo Neroli Drzewo sandałowe Ambra Tangeryna Frezja Róża Brzoskwinia Aldehydy Morela Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casmir Fragrance Festival Blue by Chopard.

Casmir Fragrance Festival Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Casmir Fragrance Festival Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Casmir Fragrance Festival Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casmir Fragrance Festival Blue marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casmir Fragrance Festival Blue marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Chanel Chanel N°5 Amouage Amouage Gold pour Femme Azzaro Azzaro Now Women Elizabeth Taylor Brilliant White Diamonds Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007. Lancetti Via Condotti Pour Femme Weil Antilope Weil Zibeline Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete Vertigo Parfums Vertigo Arrogance Arrogance Les Perfumes Fleur de Crystal