Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cascade Chopard dla kobiet

Cascade Chopard dla kobiet

Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia

Cascade marki Chopard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cascade został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat grejpfruta, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są cereus "królowa nocy" i orchidea; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i piżmo.

Kwiat grejpfruta Mandarynka Różowy pieprz

Cereus Orchidea

Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cascade by Chopard.

Cascade Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Cascade posiada orzezwiajaca nute pieprzu rozowego otwierajacego zapach w polaczeniu z pomarancza, nastepnie nutka kwiatu rozkwitajacego tylko noca - Nigh Blooming Cereus. Potem orchidea i cieple nuty drzewne.
Cascade, jak dla mnie, jest eliksirem orientu i wanilii, chociaz wanilia nie stanowi zadnego ze skladnikow kompozycji. Za podejrzana, acz rewelacyjnie spokojna slodycz odpowiedzialna jest tu prawdopodobnie orchidea.
Rozkosz bez konca! Nosa od nadgarstkow oderwac nie moge!
Uwielbiam Chopard'a za stworzenie tak wielu przemawiajacych do mnie zapachow.
Cascade oceniam na 10/10. Buteleczka sliczna, trwalosc i moc perfum calkowicie zadowalajaca
Serdecznie polecam Paniom, ktore gustuja w cieplych waniliowych zapachach...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Cascade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Cascade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cascade marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cascade marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Versace Bright Crystal Guerlain Insolence Salvatore Ferragamo Signorina Isabella Rossellini Manifesto Chanel Coco Mademoiselle Laura Biagiotti Venezia 2011 Montblanc Présence d'une femme Giorgio Armani Idole d`Armani Givenchy Ange ou Demon Lolita Lempicka Si Lolita Britney Spears Fantasy Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Elle Chopard Happy Spirit Escada Escada Magnetism Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Lacoste Lacoste Pour Femme Versace Versace Ghost Ghost