Marki » C » skórzane « Grupy

1000 Miglia Extreme Chopard dla mężczyzn

1000 Miglia Extreme Chopard dla mężczyzn

asfaltowy
skórzany
1000 Miglia Extreme Chopard dla mężczyzn Zdjęcia 1000 Miglia Extreme Chopard dla mężczyzn Zdjęcia

1000 Miglia Extreme marki Chopard to skórzane perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, 1000 Miglia Extreme został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutę głowy stanowi lawenda; nutami serca są asfalt i cedr; nutą bazy jest skóra.

Lawenda

Asfalt Cedr

Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1000 Miglia Extreme by Chopard.

1000 Miglia Extreme Recenzje Perfum

1000 Miglia Extreme by Chopard 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard 1000 Miglia Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard 1000 Miglia Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1000 Miglia Extreme marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1000 Miglia Extreme marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Pierre Balmain Jolie Madame Etat Libre d`Orange Charogne Hermes Eau D`Hermes Sonoma Scent Studio Fireside Intense biehl parfumkunstwerke gs02 Axe Axe Instinct Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini