Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

1000 Miglia Chopard dla mężczyzn

1000 Miglia Chopard dla mężczyzn

skórzany
asfaltowy
1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy 1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy 1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy
1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Zdjęcia

1000 Miglia marki Chopard to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. 1000 Miglia został wydany w 2013 roku. 1000 Miglia stworzyli Olivier Polge i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i jagody jałowca; nutami serca są fiołek, zielona trawa, asfalt i skóra; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i kawa.

Lawenda Bergamotka Jagody jałowca

Fiołek Zielona trawa Asfalt Skóra

Ambra Nuty drzewne Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1000 Miglia by Chopard.

Plus Plus Masculine

1000 Miglia Recenzje Perfum

amen
amen

Zaskakująco dobry zapach. Najciekawsze, że zmienia się i jego odbiór dzisiaj jest zupełnie inny od momentu, kiedy powąchałem go po raz pierwszy.
Jeden psik na nadgarstek i jadę ze strumieniem świadomości... Pierwsze wrażenie? Diesel Plus Masculine. Ten sam zmrożony owocowy niuans jak we wspomnianym zapachu. Na pewno dla niektórych może być niezłym substytutem wyżej wymienionego. Co ciekawe, tutaj mamy chyba trochę więcej klasy, mamy również dodatkowe niuanse, które sprawiają, że Miglia jest bardziej... dżentelmeński. Co ciekawe, czuć tutaj mocne wpływy Invictusa poprzez zastosowanie charakterystycznej chropowatej nuty lekko drapiącej słodyczy i gdybym nie znał nut w ciemno stawiałbym na wpływy kumaryny na bazie bobu tonka. Niestety albo na szczęście, nie ma tutaj żadnej słodkiej nuty a to trochę zaskakujące, bo zapach jest podszyty charakterystyczną słodkością. Kumaryny nie ma, ale jest jałowiec, który odpowiada prawdopodobnie za to drapanie w nozdrza. A może to i kawa tak wpływa na mój odbiór tego zapachu? No cóż, kawy jako takiej nie czuje, nawet w bazie, ale nie będę się sprzeczał.
Swoją drogą spójrzmy, kto jest odpowiedzialny za ten zapach: werble proszę... Olivier Polge! Coś mi się wydaję, że coś przemycił właśnie z Invictusa do tego zapachu. Zarówno Miglia jak i Invictus maja wspólny mianownik, choć to dwa odrębne zapachy.
Co więcej, odoba mi się lekko zielona nuta połączona z fiołkiem. Daje to wyraźny mydlano-świeży sznyt, który daje się czuc od pierwszego powąchania nadgarstka. Faktycznie! Trawa daje się wyczuć od razu!
Na co warto zwrócić uwagę, to również skóra. I jej udział podoba mi sie najbardziej. Wprowadza do zapachu sporo elegancji i do tego jest bardzo przystępna. Sprawia, że zapach staje sie aksamitny, pomimo licznych cytrusowych niuansów a ścisłej dzięki nucie bergamotki. To bardzo ciekawy efekt, choć jak dla mnie zastosowałbym trochę mniej cytrusów, wtedy zapach byłby bardziej skórzany i cięższy.
Kontrowersyjny zapach asfaltu to dla mnie nie lada zagwozdka. Niby czuje zapach czegoś industrialnego, ale raz interpretuje to jako właśnie skórę z markowej skórzanej kurtki, a raz zapach plącze sie bardziej po obszarach gumowo-asfaltowych. Nie spodziewajcie się jednak, że asfalt was przytłoczy. Nie ma tu wyrazistej nuty rozgrzanego spalonego podłoża trasy wyścigowej. To raczej coś co pojawia się jak kaprys: tylko na moment i po chwili znika. To nie jest równiez zapach spoconego mechanika zalanego olejem silnikowym, ani nawet chyba nie do końca jest to zapach spalonej gumy na asfalcie. Prędzej to zapach dla młodego pasjonata wyścigów, który marzy o jakimś klasycznym pojeździe z duszą, który ściga się dla frajdy.
Jak wspomniałem, zapach zmienił się od momentu pierwszego z nim kontaktu. Kiedy wąchałem go po raz pierwszy, miałem wrażenie, że to połączenie Diesel Plus, Invictusa oraz Adidasa Originals. Stronie od porównań, ale w tym przypadku po prostu nie mogę się powstrzymać.
Zapach uznaję za udany. Trochę jest to reanimacja tego co było już pod koniec lat 90, z nowym mainstreamowym zacięciem i fajnym klasyczno-skórzanym podszyciem. Niestety, to co może sie nie podobać to wyraźna owocowo-słodka nuta, która w tym wydaniu do mnie akurat przemawia. Zapach nie uniknie porównań, ale na pewno znajdą się jego amatorzy.
Trwałość przeciętna, ale dla mnie nie gra to większej roli. Polecam przetestować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard 1000 Miglia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard 1000 Miglia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1000 Miglia marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1000 Miglia marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Azzaro Azzaro pour Homme Jesus Del Pozo Adventure Quasar Perry Ellis Portfolio for Men Acqua di Biella Bursch Bond No 9 Chez Bond Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Eclectic Collections Autograph Joop! Wolfgang Joop Freigeist Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Mexx Perspective Man Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Mansfield Georges Feghali Monte Carlo