Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

1000 Miglia Chopard dla mężczyzn

1000 Miglia Chopard dla mężczyzn

skórzany
1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy 1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy 1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Filmy
1000 Miglia Chopard dla mężczyzn Zdjęcia

1000 Miglia marki Chopard to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. 1000 Miglia został wydany w 2013 roku. 1000 Miglia stworzyli Olivier Polge i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i jagody jałowca; nutami serca są fiołek, zielona trawa, asfalt i skóra; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i kawa.

Lawenda Bergamotka Jagody jałowca

Fiołek Zielona trawa Asfalt Skóra

Ambra Nuty drzewne Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1000 Miglia by Chopard.

Dolce Vita

1000 Miglia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard 1000 Miglia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard 1000 Miglia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1000 Miglia marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1000 Miglia marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Alfred Sung Paradise Homme Michael Kors Michael for Men Jovoy Paris Fougere Lacoste Red Diptyque Eau d'Elide Bob Mackie Mackie for Men Guepard Gentleman Guepard Rance 1795 Triomphe Millesime Ayala Moriel l'Herbe Rouge