Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

See By Chloe Chloe dla kobiet

See By Chloe Chloe dla kobiet

Mam: 27 Miałem: 28 Chcę: 22 Ukochany zapach: 1

żółtych kwiatów
See By Chloe Chloe dla kobiet Filmy See By Chloe Chloe dla kobiet Filmy See By Chloe Chloe dla kobiet Filmy See By Chloe Chloe dla kobiet Filmy
See By Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia See By Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia See By Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia See By Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia

See By Chloe marki Chloe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. See By Chloe został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są bergamotka i kwiat jabłoni; nutami serca są jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Kwiat jabłoni

Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about See By Chloe by Chloe.

C-Thru Pure Illusion
My Naked Truth
She... is Cool!
Zara Woman Peach & Blooming Rose

See By Chloe Recenzje Perfum

Gagatek9
Gagatek9

Jest to jeden z moich ulubionych zapachów, nr 1 na wiosnę na co dzień. Daje chwilę wytchnienia po długiej, mroźnej zimie, jest jak powiew świeżości gdy jesteśmy już zmęczeni ciężkimi otulającymi zapachami. Piękny, kwiatowy i świeży zapach kwitnącej jabłoni, słodki ale nie do przesady. Całkiem trwały.

xmagx
xmagx

Piękny zapach , swego czasu był moim ulubionym. Jest to zapach , którego nie spotkalam wcześniej i rozpoznam wszędzie.Jest bardzo intensywny przez co należy rozsądnie go dawkować gdyż możemy przyprawić się o ból głowy. Mimo tego jest to świeży zapach na codzień , bardzo uzalezniający i zapadający w pamięć. Czuć kwiat jabłoni bardzo wyraźnie przez cały dzień.Pewnie jeszcze kiedyś wrócę do See by Chloe.

marigold
marigold

Bardzo charakterystyczne perfumy, nie przypominają żadnych innych, rozpoznawalne i oryginalne...coś w sam raz dla mnie. Przede wszystkim czuję kwitnącą jabłoń,ale taką jakąś przetworzoną, nieco sztuczną, co mnie właśnie intryguje, ten zapach dominuje cały czas, jest bardzo ciepły i uzależniający. Raz psiknięty w perfumerii chodził za mną cały dzień, niepokoił, kusił...jest trochę dziwny i wręcz narkotyczny, musiałam go mieć.
Trwałość potężna,a na ubraniach zostaje na długo...przypuszczam, że do pierwszego prania. Zdecydowanie na dzień.
To jedyne perfumy jakie znam, które trzeba dawkować minimalnie, bo właśnie wtedy uwydatnia się ich piękno...dziwna sprawa, ale można przesadzić z ilością i wtedy zaczynają pachnieć jak likier...
Zawsze poprawiają mi nastrój, dodają energii, są takie inne. Zdecydowanie jestem na tak.

katrinka
katrinka

Zapach miły, orzeźwiający i nieskomplikowany. Najlepiej nadaje się w wiosenne i letnie dni. Roztacza woń sadu z jabłoniami w okresie wiosennym. Pachnie przyjemnie, nawet bardzo. Na mojej skórze tworzy mieszankę kwiatu jabłoni, drzewa sandałowego i piżma, dlatego gdy już osiądzie, ociepla się i staje się przytulny.
Piękne perfumy na dzień, poręczne, lekkie i świeże (ale niestety na mnie nie grzeszą trwałością, czuję je przez godzinę i muszę je stale dopsikiwać).
Butelka urocza, oddaje charakter zapachu. Zdecydowanie synonim światła, kwiatów i owoców. Noszenie See By Chloe relaksuje mnie.

Delikatny, kwiatowo – świeży, idealny na lato, ale dla mnie jest po prostu za słaby, zbyt nijaki, zbyt dziewczęcy i niewinny – i nietrwały.

grudzienszal
grudzienszal

Michel Almairac stworzył perfumy,które są odą do sadów przepełnionych karmazynowymi jabłkami.Niektóre z jabłoni jeszcze kwitną,na innych wiszą dorodne ,czerwone owoce.Właściciel sadu wyperfumowany waniliowo-piżmową wodą toaletową pryska drzewa opryskiem sporządzonym na bazie bergamotki,jaśminu i piżma.Całość tworzy tak piękny zapach,że aż nie chce się tego miejsca opuszczać.Nawet kilka dobrych godzin po przygodzie w sadzie otula nas jeszcze woń tego czarodziejskiego miejsca.

J'Osephine
J'Osephine

Bye bye chloe,see you next time or never....

Kto to tworzył? Aaaa już wiem Michel Almairac,no to drogi Michel słuchaj no,miałeś katar?alergie jak tworzyłeś to czy po prostu za dużo aromatu jabłkowego ci wpadło do kociołka?
Przecierz po psiknięciu dostajemy gałęzia jabłoni w łeb tak mocno że ja sie nie umiem podnieść.
Aaa i ten twój aromacik to wcale taki naturalny całkiem nie jest on po czasie dziwnie robi sie plastikowy,i pachnie troszkę jak włosy lalki Barbie.

Jaśmin-ok coś tam dałeś,ylang-ylang noo powiedzmy coś tam stuka,ale wanilia?drzewo sandałowe?Koleś wąchałeś kiedyś wanilie?albo może chciałeś dac ale jak dofasoliłeś z tym jabłuszkiem to ci umknęło albo odpuściłeś.
Michel,słuchaj, szczerze nie wyszło ci to,albo robiąc see by chloe nie myślałeś o mnie a o kims innym-to ok,to rozumiem,wybaczam,niech cieszą sie inne,ale następnym razem nie zapomnij o mnie...

china_doll
china_doll

,,A tu uwiądem narasta
Winna jabłeczna pora.
Czerwienna, trawiasta, liściasta,
W szkle pękatego gąsiora".

Julian Tuwim: ,,Strofy o późnym lecie" (fragment)

Chloe jak wino uderza do głowy :)

Przetestowałam dzisiaj z ciekawości. Spryskałam się dość obficie i...
Oj, nie jest to taki lekki i łatwy zapach, jakie od samego początku miałam o nim wyobrażenie.

Więc: od razu po spryskaniu się dostałam po nosie kwiatem jabłoni. Ale nie takim leciutkim i kruchym, tylko takim dosadnym i mocnym. Po niedługim czasie poczułam niezbyt przyjemną woń alkoholu ( Dianthus, masz rację-to pachnie jak wino jabłkowe! :))-potem nawet polubiłam tą nutkę. Na mnie jest cały czas wyczuwalna.
Projekcja przez pierwsze trzy godziny świetna. Po sześciu godzinach zapach dalej jest dobrze wyczuwalny przy każdym ruchu. Trwałość-bardzo dobra.

Polecam w miarę oszczędne stosowanie, bo naprawdę może zakręcić w głowie-zupełnie jak wino. :)

Podoba mi się buteleczka-fajny pomysł z klatką na ptaki, z której mamy ,,uwolnić" zapach.

Nie jestem jeszcze do końca pewna, czy lubię See by Chloe, ale chętnie zrobię jeszcze jeden test wiosną, czy latem-to chyba pory roku bardziej dla niego odpowiednie niż zima.

EDIT: A jednak lubię See by Chloe, i to nawet bardzo!

Beata Maria
Beata Maria

Niestety, See by Chloe uważam za pomyłkę, wypadek przy pracy. Kiepskie, w zasadzie niczym nie różniące się od zalewu tandety. Tylko marka przyciąga przynosząc niestety rozczarowanie. Nie mają nic wspólnego z innymi perfumami Chloe. Jakieś sztuczne, popłuczynowate,nijakie, nietrwałe i w ogóle bylejakie. Flakon tez mi się nie podoba. Nie polecam.

MrGwyn
MrGwyn

Jabłonka Pani Chloe.
Właściwie kwitnącej jabłoni to z nich nie będzie, ale te kwiatki wiedzą, że gdzieś dzwonią, ale nie do końca są pewne gdzie.
Wszędzie widzę, że dominuje w wyczuwalności właśnie kwiat jabłoni, z czym jednak nie może się zgodzić ktoś, kto ma rokroczną możliwość raczenia się ta wonią.
Czuć kruchość płatków, ale pociągniętych polietylenową błonką. Czuć świeżość jabłonnego kwiecia, ale czy to nie czasem bardziej kwiatki na kafelkach w łazience tak pachną?
Czuć zwietrzały krem kawiorowy na noc z Oriflame, ale czy o to mi chodziło.
No nie...
Do tego ta jedna nutka sprytnie zasłoniła wszystkie inne. :C Z czasem staje się nawet bardzo głośna.
Mogło być lepiej.

xenia012
xenia012

Uwielbiam markę Chloe i dobrze mi się nosi wszystkie ich perfumy oprócz... See By Chloe. Są inne niż wszystkie Chloe i mnie niestety rozczarowały.Początek piękny,zadziorny a potem tylko lekko jabłkowo-waniliowo-brzoskwiniowo-fizjologicznie...Na mnie dominuje wanilia z jabłkiem i bardzo przeszkadza,drażni i mdli tak że po pewnym czasie nie mogę ich znieść.a miały to być lekkie owocowe perfumy.Ten zapach kojarzy mi się z zapachem gumowej lalki,którą bawiło się małe dziecko rączkami poklejonymi od owocowych(jabłkowych) lizaków...

madeleine
madeleine

Wyczuwam w nich jedynie sztuczny, nagrzany plastik. W ogóle nie czuję owoców, ani tym bardziej świeżości. Bardzo się nimi rozczarowałam i niestety musiałam jak najszybciej je z siebie zmyć, bo zapach był nie do wytrzymania.

lili-ya
lili-ya

See By Chloe jest dla mnie taką olfaktoryczną pochwałą młodości - zapach zdecydowanie dla młodej kobiety. Jest rześko, słodko, owocowo, radośnie i optymistycznie. See By Chloe pachnie, soczystym, słodkim, czerwonym jabłkiem, kwiatami (niech będzie, że kwiatami jabłoni) i piżmem. Chociaż jestem młoda, perfumy te są dla mnie zbyt lekkie, zbyt dziewczęce. Mogłabym ich używać co najwyżej w wiosenne i letnie dni, bo już na wieczory są zdecydowanie zbyt rześkie. Choć zapach jest bardzo przyjemny, wolę nosić na sobie wonie słodko-orientalne czy ambrowe, ciepłe i ciężkie. Trwałość średnia, flakon bardzo ładny.

Martielle
Martielle

Pachnąc See By Chloe, pachnę świeżością, jedwabistym, soczystym, otulającym kwiatem jabłoni, pachnę cierpką bergamotką, ale w niewielkiej ilości, w końcu pachnę piżmem ze słodką nutką ylang-ylang. I tak niech już pozostanie. W końcu jestem ikoną mody, muszę więc jak ona pachnieć. Czuć się świeżo, lekko, a zarazem elegancko i kobieco. Niezbyt słodko, ale też niezbyt cytrusowo. Tak umiarkowanie, tak lekko... tak kwiatowo, owocowo.

dianthus
dianthus

Postanowiłam nie patrzeć na nuty zanim nie przetestuję. Po pierwszym psiku - wino jabłkowe! :D ale szczęśliwie alkohol odparował i zostało przemiłe, dojrzałe jabłuszko z babcinego ogrodu. Lekkości i jednocześnie sztuczności daje jednak nutka jaśminu w dalszej cześci zapachu. Komu podobają się Pleasures i podobne kwiatowości będzie zadowolony. Sympatyczna jest delkiatność zapachu, lekka w nim gorycz i pylistość , przypominająca kwiaty jabłoni właśnie, otoczona jednocześnie miodową skorupką. Jednak dla mnie zbyt bezpieczny jest, bez kopa, błysku czy tajemnicy.

kpnz
kpnz

See by Chloe kojarzy mi się z wiecznie uśmiechniętą dziewczyną, optymistką, ponieważ taki mają charakter: słoneczny, pogodny, odrobinę zawadiacki. Na początku jest świeży, ale czuć nuty bazowe i wiadomo, że zapach do najlżejszych nie należy. Pasuje w sumie na każdą porę roku jako signature scent. Podobnie jak klasyk ma w sobie sporo nuty retro, dlatego lepiej zabrzmi na dziewczynie powyżej 20 lat, niż na nastolatce. Po upływie 30 minut na mojej skórze się znacznie wysładza. Najbardziej wyczuwam kwiat jabłoni i trwa on od początku do końca kompozycji. Kwiatowo-owocowy, ale niebanalny.

Zakupowe okazje

See By Chloe by Chloe Eau Fraiche EDT Spray 2.5 oz for Women
See By Chloe by Chloe Eau Fraiche EDT Spray 2.5 oz for Women
Gift Set 2.5oz
60.00 USD
See By Chloe Gift Set by Chloe Gift Set for Women Includes 2.5 oz Eau De Parfum Spray 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz Body Lotion
92.99 USD
See By Chloe by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
See By Chloe by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
StrawberryNET.com
Gift Set 2.5oz
123.00 USD
Chloe See By Chloe Coffret Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
127.99 USD
See By Chloe by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz Body Lotion 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz for Women
Eau De Parfum 1oz
Chloe See By Chloe Eau Fra che 2.5 oz Eau de Toilette Spray
98.00 USD
Chloe See By Chloe 2.5 oz Eau de Parfum Spray
Chloe See By Chloe 2.5 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe See By Chloe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe See By Chloe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum See By Chloe marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu See By Chloe marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Eau des Merveilles Chloe L`Eau de Chloe Chloe Chloe Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Salvatore Ferragamo Signorina Chanel Chance Eau Tendre Kenzo Kenzo Amour Balenciaga Florabotanica Giorgio Armani Si Trussardi Donna Trussardi 2011 Elizabeth Arden Sunflowers Calvin Klein CK One Gucci Gucci Guilty Cartier Baiser Vole Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon Masaki Matsushima Masaki Shiro Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3