Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet

Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet

Mam: 22 Miałem: 7 Chcę: 21 Ukochany zapach: 2

Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet Zdjęcia Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet Zdjęcia Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet Zdjęcia Love, Chloe Eau Florale Chloe dla kobiet Zdjęcia

Love, Chloe Eau Florale marki Chloe to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Love, Chloe Eau Florale został wydany w 2012 roku. Love, Chloe Eau Florale stworzyli Louise Turner i Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są zielona herbata i mate; nutami serca są groszek pachnący i nuty drzewne; nutami bazy są nuty pudrowe i piżmo.

Zielona herbata Mate

Groszek pachnący Nuty drzewne

Nuty pudrowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love, Chloe Eau Florale by Chloe.

Kenzo Amour Indian Holi
Ivoire

Love, Chloe Eau Florale Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Początek zapachu robi duże wrażenie, jest pudrowo-owocowo-słodko. Zupełnie jakby się wąchało groszek ogrodowy - no super:), poprostu bajka, idealny aromat dla młodych dziewcząt.
Niestety po 10 min zapach traci owocowe akordy i wychodzi puder coraz mniej świeży, a bardziej duszący i jakby nawet zatęchły. Gdy zapach zupełnie się ułoży pachnie mocno pudrowo, kojarzy się ze starszymi, pięknymi damami z czarno-białych filmów. Myślę że one tak pachniały. Niesety w dzisiejszych czasach ten zapach jest mdły, nudny i niemodny. Ja niestety nie kupię, choć początek jest wielce obiecujący.

Lara_Idalia
Lara_Idalia

Postanowiłam kupić jakiś lżejszy odpowiednik moich ukochanych pudrowych zapachów na wiosnę i z przyjemnością stwierdzam, że ta edycja chloe to strzał w dziesiątke, połączenie słodkich nut pudru do twarzy z gorzkimi nutami mate jest niezwykle ciekawe i wyrafinowane. Momentami zapach przypomina oliwkę dla dzieci bądź ekskluzywny olejek do opalania na muśniętej eleganckiej pani z dużą ilością pudru nawet na plaży :)
Kolejnym moim skojarzeniem z tym zapachem, może trochę dziwnym, nie przeczę, jest zapach zabawkowej lalki, takiej z wyższej półki, którą wąchamy gdy myślimy, że nikt na nas nie patrzy :) Zapach niezwykle uroczy, elegancki w prosty, czysty i ultrakobiecy sposób. Moim zdaniem trochę retro, w oczach wyobraźni widzę niezwykle stylową kobietę w dużym kapeluszu, dużych okularach przeciwsłonecznych i spodenkach z wysokim stanem idealnie podkreślającym figurę klepsydry. To typowa kobieta z lat 50-tych świadoma swojego kobiecego wdzięku zwanego seksapilem, której dnie mijają na sielance, wesołych spacerach i rozmowach o modzie. To kobieta,której głownym obowiązkiem jest bycie piękną żoną, jej byt to brylowanie i cieszenie innych swoim widokiem. Ten zapach łączy akordy seksapilu dojrzałego z nutami przywodzącymi na myśl słodką,pudrową dziecięcość. Jest uosobieniem powiedzenia : za dnia idealna żona a w nocy lubieżna kochanka :) Oraz oczywiście buteleczka, również retro, bo nie mogłoby być inaczej. Trwałość i projekcja niesamowite.

lychee
lychee

Pierwsze uderzenie słodkich i delikatnych nut zapachowych jest obiecujące. Niestety po chwili na dłoni zostaje jedynie intensywnie mydlana woń. Piękny początek i marna końcówka. Rozczarowujące.

siemka2
siemka2

Zaczęło się od testowania. Ale już od pierwszego wąchnięcia pokochałam tą wodę toaletową. Jest magicznie piękna, świeża, pudrowo-mydlana. Jest bardzo trwała i do tego ma piękną butelkę. Ubustwiam i nigdy ich nie zostawię. To zapach wiosny i lata, rozpływam się kiedy czuję je na sobie. Czuję się piękną, młodą kobietą. Te perfumy mają duszę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Love, Chloe Eau Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Love, Chloe Eau Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love, Chloe Eau Florale marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love, Chloe Eau Florale marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Love Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Chloe L`Eau de Chloe Thierry Mugler Alien Viktor&Rolf Flowerbomb Dolce&Gabbana The One Balenciaga Florabotanica Cartier La Panthere Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Lacoste Lacoste Pour Femme Chloe Chloe Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Lancome La Vie Est Belle Balenciaga Balenciaga Paris Chloe Love Eau Intense Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Coco Mademoiselle