Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Chloe dla kobiet

Love Chloe dla kobiet

Mam: 41 Miałem: 31 Chcę: 40 Ukochany zapach: 2

Love Chloe dla kobiet Filmy
Love Chloe dla kobiet Zdjęcia Love Chloe dla kobiet Zdjęcia Love Chloe dla kobiet Zdjęcia

Love marki Chloe to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Love został wydany w 2010 roku. Love stworzyli Louise Turner i Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i różowy pieprz; nutami serca są irys, hiacynt, heliotrop, bez i wisteria; nutami bazy są piżmo, ryż i nuty pudrowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Różowy pieprz

Irys Hiacynt Heliotrop Bez Wisteria

Piżmo Ryż Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love by Chloe.

Love Eau Intense
Phyllis
Knot Eau Florale
John Galliano Eau de Toilette
Sherpa

Love Recenzje Perfum

awgusta_
awgusta_

Nie polubilismy sie Love. Zapach na mnie jest duszacy i ciezki.Spodiewalam sie pudrowosci i lekkosci,a tu sciana placzu. Szkoda,wypsikam do konca My little i Au revoir!

kaktuska01
kaktuska01

Uroczy, klasyczny, kwiatowy pudrowiec. Pomimo pudrowości wcale nie jest ciężki i duszacy. Zdecydowanie czuć w Love wyraźne uderzenie świeżości. Przez całość przebija się także nuta "praniowa". Zapach utrzymany w klimacie retro,dla wielbicielek kwiatów w perfumach.
Podobno Love jest wycofywany z rynku. Jeżeli to prawda, to wielka szkoda, bo zapach na prawdę da się lubić.

Nan
Nan

Nie było mi dotychczas po drodze z żadnym zapachem pod marką Chloe, nie wyłączając z tego również pierwszego i już nieco zapomnianego zapachu z lat 70-tych i to mimo mego zamiłowania do perfumiarskich staroci. Zniechęcona testami także współczesnych zapachów tej marki (wspomniane we wcześniejszej recenzji nuty „włosów lalki”), konsekwentnie ignorowałam kolejne flakoniki pojawiające się na półkach perfumerii, w tym także Love. Okazało się, że zupełnie niesłusznie. Love jest inne ;) W tym zapachu nie czuję lalki prawie w ogóle – czuję za to mnóstwo irysa, który jak sądzę jest właśnie za „lalczyną” nutę w Chloe odpowiedzialny. Tutaj jest pudrowy, miękki, otulający i piekielnie elegancki. Wybija się bardzo ponad inne nuty, które służą mu właściwie tylko za tło. Kiedyś nie przepadałam specjalnie za tą nutą – wydawała mi się często ziemista i nieco ponura – w Love jest tych cech całkowicie pozbawiona. Zapach daje poczucie dyskretnej elegancji, jest łagodny, bardzo spokojny, dystyngowany wręcz, będąc jednocześnie zapachem na wskroś nowoczesnym, co jest połączeniem raczej rzadkim w obecnym perfumiarstwie. Bardzo się spóźniłam na to przyjęcie, gdyż jak wiadomo, perfumy są powoli wycofywane z rynku. Na szczęście udało mi się jeszcze zdobyć buteleczkę, wszystko dzięki koleżance, którą zapach zaczął męczyć (i której bardzo dziękuję, że zechciała przekazać ją w moje ręce) – u mnie będzie traktowana z należną jej atencją. Piękny, bardzo kobiecy zapach.

china_doll
china_doll

Nigdy nie zgadniecie z czym kojarzy mi się zapach Chloe Love. Otóż kojarzy mi się z ...kremem do twarzy chroniącym przed mrozem! Dokładnie ten sam aromat! To chyba figle mojej skóry, bo perfumy wąchane z próbki pachniały chłodno, bardziej wytrawnie i tak...fioletowo.
Na mojej skórze pachną bardziej ciepło i pudrowo no i właśnie jak krem ochronny na zimę, tak że od razu czuję się jak w dzieciństwie, przed wyprawą na sanki.

Bynajmniej nie jest to żadna ujma dla tego zapachu, po prostu czegoś innego się spodziewałam. Myślałam, że będą to perfumy eleganckie i nieco tajemnicze a za razem bezpieczne, które z powodzeniem można użyć na wieczorne wyjście. Tymczasem za żadne skarby nie potrafię tak o nich pomyśleć, bo za każdym razem, gdy je na sobie poczuję staje mi przed oczami roześmiane dziecko bawiące się w śniegu. Otrzymałam urocze dzienne perfumy na śnieżną zimę o bardzo dobrej trwałości i projekcji, której nie można nic zarzucić.

A że dzisiaj w moich stronach sypnęło śniegiem to moja próbka będzie eksploatowana na potęgę. Flakonu raczej nie potrzebuję, skojarzenia z kremem ochronnym są zbyt silne.

Joskelyn
Joskelyn

Przepiękny, w stu procentach kwiatowy zapach. Dominującą nutą jest irys i faktycznie, gdy o tym wiem, mogę stwierdzić jego obecność, ale przy pierwszym teście, bez znajomości nut zapachniało mi żonkilami i tulipanami ;) Zapach przyniósł na myśl przedwiośnie, pierwsze kwiaty przebijające się spod śniegu i... Wielkanoc (na moim świątecznym stole nie może co roku zabraknąć bukietu żółtych żonkili);)

Chloe Love to zapach cholernie elegancki i poważny. Nie znajdziemy w nim grama słodyczy ani nawet małego powiewu świeżości. Jest lekko pudrowy, ale w taki naturalny, irysowy sposob.

Czy chcę je mieć w swojej kolekcji? Szczerze mówiąc, mogłabym wąchąć nadgarstek wypsikany tym zapachem godzinami, ale jednak użyty globalnie mnie przytłacza. Nie jest to coprawda żaden killer i nie morduje otoczenia swoim ogonem, ale wiadomo, jak to jest z czysto kwiatowymi zapachami - mogą dusić i męczyć noszącą je osobę. Także - nie pogardziłabym małą trzydziestką na testy i "do wąchania" (no i dla pięknego flakonu!), ale nie czuję się swobodnie ubrana w Chloe Love.

Jedna ze nielicznych mainstreamowych nowości, która spodobała mi się od pierwszego niucha i poważnie zastanawiałam się nad zakupem, na szczęście dorwałam wcześniej próbkę.

I tak - początek i środek są świetne – piękny, nieco wilgotny fiołek, który przekształca się w eleganckie, odrobinę pudrowe mydło. Niestety baza jest już średnio ciekawa - pojawia się sztuczna wanilia i zapach robi się banalny i nudny. Szkoda. Trwałość średnia.

go_go_yubari
go_go_yubari

Ha! kpnz 10/10. Piękna recenzja i zdradzę, że mi również najmilej nosi się Chloe Love w listopadzie. Jedno z moich największych zaskoczeń w perfumeriach mainstreamowych w ostatnich latach. Chloe Love jest pięknie skomponowanym zapachem, tak wyważonym, a tym samym niebanalnym, trwałym i z ogromnym ogonem.

kpnz
kpnz

Przepiękny, współczesny pudrowiec, zachowujący klasyczny, ultrakobiecy charakter. Nie jest to miłość mężczyzny do kobiety, czy też na odwrót, jest to raczej miłość całego otoczenia do kobiety. Kobieta czuje się w nim komfortowo, elegancko. Jest bardzo trwały. Nie wiem dlaczego, ale silnie kojarzy mi się z listopadem. Jest to bardzo pozytywny czasoumilacz w tym ponurym, smutnym miesiącu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Eau de Parfum Chloe Love, Chloe Eau Florale Chloe Love Eau Intense Chloe L`Eau de Chloe Prada Prada Candy Thierry Mugler Alien Guerlain Shalimar Parfum Initial Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain La Petite Robe Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lancome Tresor Christian Dior Poison Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lancome Poeme Christian Dior Dior Addict Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lancome Tresor In Love Prada Infusion d'Iris Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Parisienne