Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

żółtych kwiatów

Fleur de Narcisse marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Narcisse został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są czarna porzeczka, nuty wodne, brzoskwinia i ananas; nutami serca są mimoza, irys, narcyz, gardenia i goździk (roślina); nutami bazy są skóra, tytoń leśny, mech dębowy, wanilia i piżmo.

Czarna porzeczka Nuty wodne Brzoskwinia Ananas

Mimoza Irys Narcyz Gardenia Goździk (roślina)

Skóra Tytoń leśny mech dębowy Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Narcisse by Chloe.

Chloe Narcisse

Fleur de Narcisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Fleur de Narcisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Fleur de Narcisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Narcisse marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Narcisse marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Burberry Tender Touch Nina Ricci L'Air du Temps Etro Dianthus Escada Escada en Fleurs Clean Clean Fragrance Christian Dior J`adore Le Jasmin Novae Plus Papillon Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Profumum Roma Tuberosa Novaya Zarya Milaya Vetcherom