Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

żółtych kwiatów

Fleur de Narcisse marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są czarna porzeczka i nuty wodne; nutami serca są mimoza, irys i narcyz; nutami bazy są skóra, tytoń leśny i mech dębowy.

Czarna porzeczka Nuty wodne

Mimoza Irys Narcyz

Skóra Tytoń leśny mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Narcisse by Chloe.

Chloe Narcisse

Fleur de Narcisse Recenzje Perfum

Fleur de Narcisse by Chloe 3.50 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Fleur de Narcisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Fleur de Narcisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Narcisse marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Narcisse marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Passion Perry Ellis Portfolio Elite Natura Amor America Paramela Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 DSH Perfumes Something Blue Cliff Richard Miss You Nights Aloha Beauty Tropical Gardenia Annick Goutal Rose Splendide Jill Stuart Night Jewel Tammie Garr Royalty