Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

Fleur de Narcisse Chloe dla kobiet

żółtych kwiatów

Fleur de Narcisse marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są czarna porzeczka i nuty wodne; nutami serca są mimoza, irys i narcyz; nutami bazy są skóra, tytoń leśny i mech dębowy.

Czarna porzeczka Nuty wodne

Mimoza Irys Narcyz

Skóra Tytoń leśny mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Narcisse by Chloe.

Chloe Narcisse

Fleur de Narcisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Fleur de Narcisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Fleur de Narcisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Narcisse marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Narcisse marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Nicolai Parfumeur Createur Number One Cattier Eau de Mai Creed Imperatrice Eugenie becker.eshaya b.e. Oriflame Visions Miss Punk Perry Ellis 360° Black for Women Jesus Del Pozo On Ella Faith Hill Faith Hill Red Flower Organic Perfume Champa Annick Goutal Rose Splendide Novaya Zarya Landysh