Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet

Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet

Mam: 21 Miałem: 19 Chcę: 27 Ukochany zapach: 1

Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Filmy
Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Roses De Chloe Chloe dla kobiet Zdjęcia

Chloe Roses De Chloe marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chloe Roses De Chloe został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, estragon, liczi i cytryna; nutami serca są róża damasceńska, magnolia, cedr, jabłko, czarna porzeczka i brzoskwinia; nutami bazy są białe piżmo, ambra i nuty drzewne.

Bergamotka Estragon Liczi Cytryna

Róża damasceńska Magnolia Cedr Jabłko Czarna porzeczka Brzoskwinia

Białe piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Roses De Chloe by Chloe.

Chloe Rose Edition
Trussardi Delicate Rose
Moroccan Rose
Atlas Mountain Rose
Moment de Bonheur

Chloe Roses De Chloe Recenzje Perfum

xmagx
xmagx

Zapach Roses de Chloe ukazuje świeżą różę prosto z ogródka.Na mojej skórze pachnie lekko kwaskowato co bardzo mi pasuje , jest jak spacer po ogrodzie w wiosenny poranek.Nie jest to dusząca babcina róża której zawsze unikam jak ognia.Trwałość może nie jest powalająca , ale jestem w stanie mu to wybaczyc z uwagi na to jaką przyjemnością jest noszenie go choćby przez chwilkę.

Rozan
Rozan

Mam 50 ml i żałuję, że nie pokusiłam się o 75.
Zniewalający zapach. Układają się na mnie tak pięknie... Czuję świeżo ściętą różę po deszczu, w towarzystwie magnolii i odrobiną bergamotki. Pomimo delikatności, intensywne i bardzo trwałe. Na mojej skórze utrzymują się cały dzień. Kocham.

Evellinnee
Evellinnee

Piękny kwiatowy zapach! Bukiet bergamotki, magnolii i róży. Niby lekki, dziewczęcy, ale po chwili robi sie bardziej kobiecy, poważniejszy. Pomyślałam..nie..to nie zapach dla mnie. Podarowałam go mamie i uwielbiam jak nim pachnie.

Martielle
Martielle

Roses de Chloé jest zapachem bardo zwiewnym i lekkim. Jest dziewczęcy i wesoły. Kojarzy mi się z dmuchawcami puszczonymi na wiatr, z białymi piórkami fruwającymi nad łąką. Jego ewolucja nie jest zbyt zaskakująca. Delikatna róża damasceńska w duecie z magnolią nabiera z każdą minutą więcej słodyczy. Z początku kwaskowa, delikatna, zmieszana z delikatną bergamotką, przeobraża się w bardziej zmysłową i słodką. Dużym plusem jest wyrafinowany charakter tej róży, pozbawiony płytkości i syntetyczności (jak to bywa w przypadku np. Balenciagi L'eau Rose). Jest on świeży i hipnotyzujący. Niestety nie jest zbyt trwały, bo trwa około 3-4 godziny i zanika.

Chloe Roses De Chloe by Chloe 3.65 out of 5 based on 54 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Roses De Chloe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Roses De Chloe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Roses De Chloe marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Roses De Chloe marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Eau de Parfum Chloe L`Eau de Chloe Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Lancome Miracle Elie Saab Le Parfum Givenchy Hot Couture Guerlain La Petite Robe Noir Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Guerlain Shalimar Bottega Veneta Bottega Veneta Agent Provocateur L'Agent Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler Alien Moschino Moschino Funny! Lancome Poeme Lalique Amethyst Chanel Coco Mademoiselle Chanel Coco Eau de Parfum