Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chloe Rose Edition Chloe dla kobiet

Chloe Rose Edition Chloe dla kobiet

Chloe Rose Edition Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Rose Edition Chloe dla kobiet Zdjęcia

Chloe Rose Edition marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chloe Rose Edition został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, ambra, róża, konwalia i magnolia.

Cedr Virginia Ambra Róża Konwalia Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Rose Edition by Chloe.

Chloe Roses De Chloe

Chloe Rose Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Rose Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Rose Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Rose Edition marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Rose Edition marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tous Rosa Isabella Rossellini My Manifesto Burberry Weekend for Women Donna Karan DKNY Be Delicious City Blossom Empire Apple Celine Dion Belong Isabella Rossellini Manifesto Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Burberry Burberry Women Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain Idylle Duet Cacharel Catch...Me Guy Laroche Fidji Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Estée Lauder Pleasures Cacharel Anais Anais Versace White Jeans Isabella Rossellini IsaBella Elizabeth Arden Splendor Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Guess Guess Seductive