Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chloe Innocence Chloe dla kobiet

Chloe Innocence Chloe dla kobiet

Chloe Innocence marki Chloe to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chloe Innocence został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka i hiacynt wodny; nutami serca są jaśmin, fiołek, wiciokrzew i róża; nutami bazy są irys, cedr, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Hiacynt wodny

Jaśmin Fiołek Wiciokrzew Róża

Irys Cedr Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Innocence by Chloe.

Energizing Fragrance
Noa

Chloe Innocence Recenzje Perfum

Arsonist
Arsonist

Mój ideał w kategorii świeżo-mydlanych perfum. Krystalicznie czysta, rześka i bardzo naturalna kompozycja. Przywodzi na myśl delikatne kobiece dłonie, świeżo umyte klasycznym, białym mydełkiem. Zapach niby tak zwyczajny, wręcz trywialny, a jednak zupełnie niespotykany wśród dzisiejszych świeżaków, często krzykliwych, zbyt ostro cytrusowych, czy wręcz przeciwnie - przesłodzonych. W Innocence mamy starannie dobrane kwiaty o subtelnym aromacie, lekko tylko podbite odświeżającą bergamotką. Dla mnie to wymarzony zapach na upalny dzień - kojący, nieinwazyjny i ponadczasowy. Wielka szkoda, że został wycofany i ostatnie flakony osiągają obecnie horrendalne ceny. Trwałość i projekcja niewysokie, ale przecież to sama przyjemność orzeźwiać się Innocence wielokrotnie w ciągu długiego letniego dnia. ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Innocence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Innocence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Innocence marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Innocence marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Amour Prada Infusion d'Iris Yves Rocher Ode au Reve Givenchy Organza Indecence Jil Sander Jil Sander No 4 Donna Karan Cashmere Mist Thierry Mugler Mugler Cologne Dolce&Gabbana D&G Pierre Balmain Ivoire Yves Rocher Nature Millenaire Sonia Rykiel Le Parfum Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Her Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne Christian Lacroix Christian Lacroix Chanel Cristalle Eau de Parfum Giorgio Armani Emporio Armani Night Issey Miyake L'eau d'Issey Lolita Lempicka Lolita Lempicka