Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chloe Eau de Toilette Chloe dla kobiet

Chloe Eau de Toilette Chloe dla kobiet

Mam: 18 Miałem: 28 Chcę: 20 Ukochany zapach: 2

ozonowy
Chloe Eau de Toilette Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Eau de Toilette Chloe dla kobiet Zdjęcia Chloe Eau de Toilette Chloe dla kobiet Zdjęcia

Chloe Eau de Toilette marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chloe Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, arbuz i różowy pieprz; nutami serca są frezja i esencja różana; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Mandarynka Arbuz Różowy pieprz

Frezja Esencja różana

Irys Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Eau de Toilette by Chloe.

Perceive Oasis
Chloe Eau de Toilette (2015)
Cute
Love Story
Snowing Rose

Chloe Eau de Toilette Recenzje Perfum

evi
evi

Chloe - w wersji EDT, pomimo, że lżejsze od EDP, wydaje mi się, że nadal są dla mnie zbyt intensywne.

Mam mieszane uczucia co do nich, ponieważ z jednej strony jestem nimi zachwycona czując zapach wprost z flakonika i mogłabym go tak wąchać chyba w nieskończoność - jest wziewnie kwiatowy, złożony białych kwiatów frezji głównie i trochę z irysa, z odrobiną róży, z nutką mandarynki - jest lekko pudrowy, piękny i wciągający...

Z drugiej strony po zastosowaniu go na skórze czuję już inny zapach, już nie jest taki lekki i zwiewny, robi się cięższy, nieco odużający nawet i ... w przewadze różany! Chyba to właśnie najbardziej zapach róż mi w nim przeszkadza. Nie przepadam za różanymi zapachami w perfumach, sa dla mnie zbyt cieżkie i trochę "babcine".

Na koniec zapach juz tak bardzo mnie otumania, ze przestaję go czuć... a wahając go na nowo wprost z flakonika, znów mnie zachwyca.

Zapach najwyraźniej jednak nie dla mnie.

nellysa
nellysa

Charakterystyczny i niebanalny zapach. Bardzo podoba mi się na kimś, jednak na mnie - niestety. Czuję się w nim dziwnie, zaciężnie, jak w zbroi. Ten zapach po prostu nie jest "mój".

Kompozycja jest jednak bardzo ciekawa, perfumy mimo dużej trwałości i ciężkawego wydźwięku są świeże. Niestety, nie wyczuwam w nich ani odrobinki arbuza, za to bardzo dobrze czuję frezję, różę i migoczące w tle nuty drzewne.

Marta87
Marta87

Róża w pudrze, zieleń i kwiatki. Te perfumy są zadziwiające: różano-pudrowe, a jednak świeże. Są zarazem ciepłe, kwiatowe i orzeźwiające. Są niczym letni wiatr niosący zapach pudrowych róż, zieleni i świeżo wyschniętego sianka. Do tego mają w sobie jakąś chłodną cienistość, która dodaje im uroku. Kojarzą mi się również ze świeżo wyschniętym praniem: dają wrażenie czystości. Doskonały wybór na wiosnę i lato, ale tak je kocham, że jesienią i zimą również z przyjemnością ich używam. Są bliskoskórne ale trwałe, pełne kobiecego uroku. Dobre do pracy czy na zakupy, w żadnym razie nie męczące. Jedne z moich "must have" :)

natalciaz
natalciaz

Śliczny! Fajny owocowo-kwiatowy zapach. Od czasu do czasu trzeba go odstawić na chwilkę i zastąpić czymś lżejszym. Na początku intensywny ale później fajnie się wtapia w skórę :)

kasia7bhp
kasia7bhp

Kocham, kocham, kocham... miłość na szczęście odwzajemniona. One nie potrzebują recenzji, ani reklamy, ani pochwał, czerwonego dywanu ...
Były świadkami na moim ślubie ;-)

Edi
Edi

Chloe rozpoczyna się mocno i ostro, aby za parę chwil przemienić się w miękką, pudrową mgiełkę, która trwa i trwa... Na mnie mocno różane, cały czas walczę z chęcią zakupu dużej flaszki.

Zakupowe okazje

Sephora.com, Inc.
115.00 USD
Chloe Chloe Eau de Toilette 2.5 oz Eau de Toilette Spray
Chloe Chloe Eau de Toilette 2.5 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Eau de Toilette marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Eau de Toilette marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Eau de Parfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Viktor&Rolf Flowerbomb Masaki Matsushima Masaki Shiro Chanel Chance Eau Fraiche Bvlgari Jasmin Noir Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel Noa Chloe L`Eau de Chloe Chanel Chance Eau de Toilette Issey Miyake L'eau d'Issey Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Kenzo Flower by Kenzo Kenzo Kenzo Amour Bottega Veneta Bottega Veneta Versace Versense Cartier La Panthere Burberry London Balenciaga Florabotanica