Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chloe Eau de Parfum Intense Chloe dla kobiet

Chloe Eau de Parfum Intense Chloe dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 26 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny

Chloe Eau de Parfum Intense marki Chloe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chloe Eau de Parfum Intense został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, różowy pieprz, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Róża Różowy pieprz Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Eau de Parfum Intense by Chloe.

Etienne Aigner Pour Femme

Chloe Eau de Parfum Intense Recenzje Perfum

lili-ya
lili-ya

Za różą w perfumach raczej nie przepadam, aż sama się dziwię, że tak lubię Mirage Oriflame'u (bo - jak na mój nos - róża tam dominuje). Męczą mnie (poza wspomnianym Mirage) zapachy intensywnie, dusząco różane. Czuję się w nich dużo starsza niż jestem i jakaś taka nieświeża. Podstawową wersję Chloe z 2008 roku lubię, bo - choć też różana - to niezbyt ciężka, ciut kwaśna, jakby troszkę cytruskowa, taki kobiecy, różany zapach na ciepłe miesiące. Chloe Intense pachnie różą w takiej wersji, jakiej mój nos nie umie pokochać ani nawet polubić. Czuję intensywną różę w towarzystwie drzewa sandałowego, taką trochę duszącą i lekko mydlaną. Mam z tym zapachem dwa skojarzenia. Pierwsze to sklep indyjski, zadymiony kadzidełkami o zapachu róży. Jest duszno, panuje półmrok, co chwilę potykamy się o figurkę boga Sziwy albo wpadamy twarzą w bogato haftowaną tunikę. Nadmiar różanego dymu i półmrok odbierają nam zdolność sprawnego przemieszczania się. Drugie skojarzenie to dziewiętnastowieczna hrabina, ciut po trzydziestce, zadbana i elegancka, w długiej czarnej sukni i koronkowych rękawiczkach. W pałacowej kaplicy modli się na różanym różańcu (masło maślane) za duszę zmarłego na tyfus małżonka. Fankom różanych aromatów Chloe Intense powinno się podobać, mnie niestety męczy.

siemka2
siemka2

To zapach luksusu. Trzyma się blisko skóry, jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Uwielbiam mieć go na sobie. Nie jest zapachem banalnym, on wymaga od kobiety czegoś więcej. Kobieta, która decyduje się go nosić, to na pewno niezwykła kobieta. Mi kojarzy się z wyjątkowością, pięknem i kobietą wiedzącą czego chce. Ten zapach ma w sobie to coś.

monika690
monika690

Nie ma słowa perfuma w słowniku polskim :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Eau de Parfum Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Eau de Parfum Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Eau de Parfum Intense marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Eau de Parfum Intense marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe L`Eau de Chloe Donna Karan DKNY Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Chloe Chloe Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Chloe Chloe Roses De Chloe Guerlain Shalimar Parfum Initial Kenzo Kenzo Amour Lancome Poeme Giorgio Armani Emporio Armani Lei Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes Eau des Merveilles Giorgio Armani Acqua di Gio Estée Lauder Pleasures Chanel Cristalle Eau Verte Hermes Jour d'Hermes Christian Dior Dune Estée Lauder Sensuous Versace Versense Serge Lutens Fille en Aiguilles