Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Chloe Collection 2005 Chloe dla kobiet

Chloe Collection 2005 Chloe dla kobiet

wodny
skórzany

Chloe Collection 2005 marki Chloe to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Chloe Collection 2005 został wydany w 2005 roku. Chloe Collection 2005 stworzyli Clement Gavarry i Carlos Benaim. Nutami głowy są gruszka i lilia wodna; nutami serca są marakuja, tuberoza i gardenia; nutami bazy są brzoza, piżmo i nuty drzewne.

Gruszka Lilia wodna

Marakuja Tuberoza Gardenia

Brzoza Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Collection 2005 by Chloe.

Chloe Collection 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Collection 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Collection 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Collection 2005 marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Collection 2005 marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Aramis Aramis Cool Calvin Klein CK One Scene Chopard Casran D`Orsay Arome 3 Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Christian Dior Cologne Blanche Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Morgan Light My Heart Collection Homme Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Faconnable Faconnable