Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Chloe Collection 2005 Chloe dla kobiet

Chloe Collection 2005 Chloe dla kobiet

wodny
skórzany

Chloe Collection 2005 marki Chloe to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Chloe Collection 2005 został wydany w 2005 roku. Chloe Collection 2005 stworzyli Clement Gavarry i Carlos Benaim. Nutami głowy są gruszka i lilia wodna; nutami serca są marakuja, tuberoza i gardenia; nutami bazy są brzoza, piżmo i nuty drzewne.

Gruszka Lilia wodna

Marakuja Tuberoza Gardenia

Brzoza Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chloe Collection 2005 by Chloe.

Chloe Collection 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chloe Chloe Collection 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chloe Chloe Collection 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chloe Collection 2005 marki Chloe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chloe Collection 2005 marki Chloe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Annayake Annayake Pour Lui Calvin Klein Calvin Versace Black Jeans Yves Saint Laurent L'Homme Cathy Guetta Ibiza for Men Cereus Cereus No.7 Fresh Cannabis Santal Frederic Malle Dans Tes Bras L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Versace Versense Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6