Marki » C » orientalne « Grupy

Vanilla Chiara Boni dla kobiet i mężczyzn

Vanilla Chiara Boni dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Vanilla Chiara Boni dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vanilla marki Chiara Boni to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, benzoes, frezja, wanilia, ylang-ylang, bergamotka i Żywice.

Piżmo Benzoes Frezja Wanilia Ylang-ylang Bergamotka Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla by Chiara Boni.

Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chiara Boni Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chiara Boni Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla marki Chiara Boni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla marki Chiara Boni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Bath and Body Works Sensual Amber Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Pupa Puposhka Gold Montale Dewmusk Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Creed Royal Delight DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Donna Karan Essence Labdanum Comme des Garcons Glitter LR LR Classics Singapore