Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tango Chiara Boni dla kobiet

Tango Chiara Boni dla kobiet

Tango marki Chiara Boni to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tango został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są morela, kokos, róża, bazylia i ananas; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, geranium i goździk (roślina); nutami bazy są cedr, drzewo tekowe, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Morela Kokos Róża Bazylia Ananas

Ylang-ylang Jaśmin Geranium Goździk (roślina)

Cedr Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tango by Chiara Boni.

Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chiara Boni Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chiara Boni Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tango marki Chiara Boni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tango marki Chiara Boni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Givenchy Organza First Light Al-Rehab Taif Rochas Tocade Benetton United Colors of Benetton Woman Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Jean Paul Gaultier Classique Prestige Bath and Body Works Enchanted Orchid Bruno Acampora Iranzol M. Micallef Night Aoud Amanda Lepore Amanda Jean Patou Chaldee