Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tango Chiara Boni dla kobiet

Tango Chiara Boni dla kobiet

Tango marki Chiara Boni to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tango został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są morela, kokos, róża, bazylia i ananas; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, geranium i goździk (roślina); nutami bazy są cedr, drzewo tekowe, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Morela Kokos Róża Bazylia Ananas

Ylang-ylang Jaśmin Geranium Goździk (roślina)

Cedr Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tango by Chiara Boni.

Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chiara Boni Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chiara Boni Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tango marki Chiara Boni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tango marki Chiara Boni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Castelbajac Castelbajac Joop! Muse Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Monsoon Monsoon Dorin Un Air de Damas Rose Jeanne Arthes Sultane essence Secret Love Tsi-La Organic Kesu DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Morris Luna Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Tiens Rare