Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Miss Chi Chi dla kobiet

Miss Chi Chi dla kobiet

Miss Chi marki Chi to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Miss Chi został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czerwone jabłko i brzoskwinia; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Grejpfrut Czerwone jabłko Brzoskwinia

Kwiat pomarańczy

Wanilia Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Chi by Chi.

Miss Chi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chi Miss Chi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chi Miss Chi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Chi marki Chi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Chi marki Chi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight The Body Shop Chymara B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Escada Desire Me Linari Angelo di Fiume Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Vera Wang Glam Princess Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme Witch Corn Pamela Anderson Malibu Day Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume