Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Miss Chi Chi dla kobiet

Miss Chi Chi dla kobiet

Miss Chi marki Chi to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Miss Chi został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czerwone jabłko i brzoskwinia; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, ambra, fasolka tonka i piżmo.

Grejpfrut Czerwone jabłko Brzoskwinia

Kwiat pomarańczy

Wanilia Ambra Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Chi by Chi.

Miss Chi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chi Miss Chi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chi Miss Chi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Chi marki Chi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Chi marki Chi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Koto Parfums Hello Kitty Bijan Bijan VIP Women Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Revlon Pink Happiness Delicate Moments Angel Schlesser Ambre Frais Femme Pamela Anderson Malibu Night Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Sexual Femme Michel Germain Sexual Blush Michel Germain Sexual Sugar