Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Chi Man Chi dla mężczyzn

Chi Man Chi dla mężczyzn

lekko korzenny

Chi Man marki Chi to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Chi Man został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, lawenda, jaśmin, nuty drzewne, bergamotka, różowy pieprz i cytryna.

Rozmaryn Lawenda Jaśmin Nuty drzewne Bergamotka Różowy pieprz Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chi Man by Chi.

Chi Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chi Chi Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chi Chi Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chi Man marki Chi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chi Man marki Chi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace V/S Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Sean John Unforgivable Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Jardin de France Fougere Aramis Surface Eclectic Collections Carte Blanche Luciano Soprani 2 Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Penhaligon`s Sartorial