Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Forever Mine for Women Chevignon dla kobiet

Forever Mine for Women Chevignon dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Forever Mine for Women marki Chevignon to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Forever Mine for Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, róża i cytron; nutami serca są lotos, jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Czerwone jagody Róża Cytron

Lotos Jaśmin Frezja

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Mine for Women by Chevignon.

Forever Mine for Women Recenzje Perfum

ollunia24
ollunia24

Mają w sobie jakąś okropnie mdłą nutę, która powoduje u mnie odruch wymiotny. Praktycznie nie czuć owoców tylko jakieś mydlane mdłości...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Forever Mine for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Forever Mine for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Mine for Women marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Mine for Women marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Ayala Moriel ArbitRary Badgley Mischka Badgley Mischka Montale Chypre - Fruite Lacoste Love of Pink Natura Shiraz Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Ayala Moriel Megumi Corine de Farme Longboard Seaside Neil Morris Hologram Jo Malone English Pear & Freesia ID Parfums Vertige Oriflame Enigma Dare to Dream