Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Forever Mine for Women Chevignon dla kobiet

Forever Mine for Women Chevignon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Forever Mine for Women marki Chevignon to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Forever Mine for Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, róża i cytron; nutami serca są lotos, jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Czerwone jagody Róża Cytron

Lotos Jaśmin Frezja

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Mine for Women by Chevignon.

Forever Mine for Women Recenzje Perfum

ollunia24
ollunia24

Mają w sobie jakąś okropnie mdłą nutę, która powoduje u mnie odruch wymiotny. Praktycznie nie czuć owoców tylko jakieś mydlane mdłości...

Forever Mine for Women by Chevignon 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Forever Mine for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Forever Mine for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Mine for Women marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Mine for Women marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Christian Dior Miss Dior Cherie Serge Lutens Chypre Rouge Keiko Mecheri Ume Marks and Spencer Truly Decadent Yohji Yamamoto Yohji Frederic Malle Le Parfum de Therese Jean Patou Colony Daniel Vaudd Actus Reus Molinard Miss Habanita Nejma Nejma 6 Galimard Carina