Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Forever Mine for Men Chevignon dla mężczyzn

Forever Mine for Men Chevignon dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Forever Mine for Men marki Chevignon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Forever Mine for Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kumkwat, bergamotka, kardamon i gałka muszkatołowa; nutami serca są woda morska, jaśmin i nuty drzewne; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, fasolka tonka i ambra.

Kumkwat Bergamotka Kardamon Gałka muszkatołowa

Woda morska Jaśmin Nuty drzewne

Drzewo kaszmirowe Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Mine for Men by Chevignon.

Forever Mine for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Forever Mine for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Forever Mine for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Mine for Men marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Mine for Men marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Naseem Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Lolita Lempicka Midnight Reminiscence 2000 Ans d'Amour Jean Patou Sira des Indes Annick Goutal Sables Bois 1920 Real Patchouly Aubusson man.aubusson Bensimon Cologne Bensimon 1993 Serge Lutens Borneo 1834 Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra