Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn Zdjęcia

Chevignon Perfumes marki Chevignon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Chevignon Perfumes został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są tangeryna, jabłko i bergamotka; nutami serca są cynamon, jaśmin i Śliwka; nutami bazy są piżmo, biała ambra, drzewo sandałowe i mech.

Tangeryna Jabłko Bergamotka

Cynamon Jaśmin Śliwka

Piżmo Biała ambra Drzewo sandałowe Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevignon Perfumes by Chevignon.

Chevignon Perfumes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Chevignon Perfumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Chevignon Perfumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevignon Perfumes marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevignon Perfumes marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Police Freedom Fragonard Les Naturelles: Lavande Jardin de France Eau boisee Donna Karan DKNY Love from New York for Men M. Asam Men Wild Water Cartier Roadster Sport Van Gils Classic Ralph Lauren Big Pony 4 Arno Sorel Shaman Sport Smell Bent Brussels Sprouted Teufels Kuche Messiah