Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Chevignon For Men Chevignon dla mężczyzn

Chevignon For Men Chevignon dla mężczyzn

ziołowy

Chevignon For Men marki Chevignon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, kminek, jagody jałowca, nuty zielone, bazylia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, kminek, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Dzięgiel Kminek Jagody jałowca Nuty zielone Bazylia Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Konwalia Róża Geranium

Skóra Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevignon For Men by Chevignon.

Polo
Arrogance Uomo
Esencia pour Homme

Chevignon For Men Recenzje Perfum

Muzzer27
Muzzer27

Piękny zapach. Połaczenie klasycznej wody kolońskiej z drzewno-cytrusowym energetycznym fougere, dlatego świetnie leży zarówno na młodszym jak i starszym mężczyźnie.
Rewelacyjne, orzeźwiające otwarcie. Projekcja i trwałość bardzo przyzwoita. Dobra robota Chevignon!:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Chevignon For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Chevignon For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevignon For Men marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevignon For Men marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Vetiver Chanel Antaeus Guerlain Vetiver Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Cerruti 1881 Men Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Chanel Allure Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Arrogance Arrogance Pour Homme Pino Silvestre Pino Silvestre Original Boucheron Boucheron Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Hugo Boss Boss Number One Cacharel Cacharel Pour Homme Sonia Rykiel Le Parfum Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Trussardi Trussardi Inside for men Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montblanc Individuel