Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Chevignon CC Chevignon dla mężczyzn

Chevignon CC Chevignon dla mężczyzn

morski

Chevignon CC marki Chevignon to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Martin Gras. Nutami głowy są rozmaryn, grejpfrut, kminek i bergamotka; nutami serca są nuty morskie, jaśmin i jabłko; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy i cedr.

Rozmaryn Grejpfrut Kminek Bergamotka

Nuty morskie Jaśmin Jabłko

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevignon CC by Chevignon.

Chevignon CC Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Chevignon CC, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Chevignon CC, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevignon CC marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevignon CC marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chanel Egoiste Platinum Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Amouage Silver Cologne Avon Dreamlife Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Lacoste Style in Play Neil Morris Clear L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Jovan Black Musk Costamor Sugarwood UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz