Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chevignon 57 for Her Chevignon dla kobiet

Chevignon 57 for Her Chevignon dla kobiet

kawowy

Chevignon 57 for Her marki Chevignon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia i róża; nutami serca są fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i kawa.

Brzoskwinia Róża

Fiołek Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevignon 57 for Her by Chevignon.

Chevignon 57 for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Chevignon 57 for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Chevignon 57 for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevignon 57 for Her marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevignon 57 for Her marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Aftelier Orchid Single Sweet Years Sweet Years Prive Bath and Body Works Sparkling Peach La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Braccialini Braccialini Women Steffen Schraut Steffen Schraut Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Cofinluxe Watt Red Melvita Rose - Raspberry Bogner Bogner for Woman Jil Sander Sensual Jil