Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

Miałem: 1

ozonowy

Best of Chevignon marki Chevignon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Best of Chevignon został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są liść bananowca, mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami bazy są biały pieprz, drzewo sandałowe i cedr.

Liść bananowca Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Biały pieprz Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Best of Chevignon by Chevignon.

Best of Chevignon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Best of Chevignon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Best of Chevignon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Best of Chevignon marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Best of Chevignon marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Frozen Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Comme des Garcons Energy C Lemon Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Fragonard Les Naturelles: Verveine Demeter Fragrance Gin & Tonic Keiko Mecheri Mulholland Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest La Bouquetiere Matins Vert Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin CnR Create Cancer for Men