Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

ozonowy

Best of Chevignon marki Chevignon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Best of Chevignon został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są liść bananowca, mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami bazy są biały pieprz, drzewo sandałowe i cedr.

Liść bananowca Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Biały pieprz Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Best of Chevignon by Chevignon.

Best of Chevignon Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Zdziwiłam się po pierwszym teście,bo tak właśnie zapamiętałam ten zapach po przeszło dwudziestu latach.Pamiętam,że większość chłopców z mojego liceum używało właśnie tych perfum,naprzemiennie z czarnym Adidasem.
Dużo gorzkich cytrusów zaprawionych lawendą i geranium( być może ja je tylko czuję) i mydlanym liściem bananowca, który tutaj akurat kojarzy mi się z zapachem wody kolońskiej.
Jest świeżo,lekko i nieinwazyjnie.I właściwie tyle co bym mogła na ich temat powiedzieć.
Projekcja- szkoda gadać,trwałość do dwóch godzin.
Jednakże darzę ten zapach ogromnym sentymentem i dla mnie to niewątpliwie podróż do lat 90-tych, gdzie wszyscy moi koledzy z niecierpliwością nie mogli doczekać się zdania matury i dostania się na wymarzone studia.Już teraz wiem, że Chevignon będą mi się kojarzyć z kolegami z liceum, którzy z radością opuszczają szkolne mury i z wielkim entuzjazmem wkraczają w dorosłość.
Dziękuję Forest, że podarowała mi tę próbkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Best of Chevignon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Best of Chevignon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Best of Chevignon marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Best of Chevignon marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Eau Belle D'Azzaro Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Clarins Eau Ressourcante Lalique Lalique White Carthusia Via Camerelle Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Jo Malone Lime Basil & Mandarin Oriflame Soul Avon Simple Elements Warm Sunshine Caswell Massey Verbena Morris Morris En Voyage Perfumes Havane pour Homme