Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

Best of Chevignon Chevignon dla mężczyzn

Miałem: 1

ozonowy

Best of Chevignon marki Chevignon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Best of Chevignon został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są liść bananowca, mandarynka, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami bazy są biały pieprz, drzewo sandałowe i cedr.

Liść bananowca Mandarynka Bergamotka Gorzka pomarańcza

Biały pieprz Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Best of Chevignon by Chevignon.

Best of Chevignon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Best of Chevignon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Best of Chevignon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Best of Chevignon marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Best of Chevignon marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Byblos Blu Men Enjoy Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Spiderman Benetton B. Clean Soft Aveda Chakra 3 Equipoise Demeter Fragrance Earl Grey Tea Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Kenzo Power Cologne O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Acorelle Verveine Agrumes Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match