Marki » C » kwiatowe « Grupy

StormFlower Eau de Toilette Cheryl dla kobiet

StormFlower Eau de Toilette Cheryl dla kobiet

StormFlower Eau de Toilette Cheryl dla kobiet Zdjęcia StormFlower Eau de Toilette Cheryl dla kobiet Zdjęcia

StormFlower Eau de Toilette marki Cheryl to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, StormFlower Eau de Toilette został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są piwonia, róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Cytryna Bergamotka

Piwonia Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about StormFlower Eau de Toilette by Cheryl.

StormFlower Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cheryl StormFlower Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cheryl StormFlower Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum StormFlower Eau de Toilette marki Cheryl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu StormFlower Eau de Toilette marki Cheryl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Blonde Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Bath and Body Works Magnolia Blossom Kenzo Eau De Fleur de Magnolia Fragonard Rose de Mai Bob Mackie Perhaps Acca Kappa Mimosa Priscilla Presley Roses and More Oriflame Visions Lady Vintage Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Yosh White Flowers 1.41 Guerlain Idylle Eau de toilette