Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl dla kobiet

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl dla kobiet

Miałem: 1

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl dla kobiet Filmy
Cheryl Cole Storm Flower Cheryl dla kobiet Zdjęcia Cheryl Cole Storm Flower Cheryl dla kobiet Zdjęcia

Cheryl Cole Storm Flower marki Cheryl to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cheryl Cole Storm Flower został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są nektarynka i mandarynka; nutami serca są kwiat brzoskwini i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i wanilia.

Nektarynka Mandarynka

Kwiat brzoskwini Frezja

Drzewo sandałowe Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cheryl Cole Storm Flower by Cheryl.

Legend Pour Femme

Cheryl Cole Storm Flower Recenzje Perfum

Justyna34
Justyna34

Bardzo pozytywny, radosny zapach kwiatowo-owocowy, jak owoce tropikalne, uzywam ich na co dzien do pracy, ladny flakonik i niska cena:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cheryl Cheryl Cole Storm Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cheryl Cheryl Cole Storm Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cheryl Cole Storm Flower marki Cheryl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cheryl Cole Storm Flower marki Cheryl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Naomi Campbell Eternal Beauty Hilary Duff Wrapped With Love Valentino Vendetta Donna Novae Plus White Gold Renee Snowpeach Victoria`s Secret Pretty in Pink Acorelle Orchidee Blanche Blue Q Cute As Hell Mariah Carey Lollipop Bling Honey Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic MOR Lychee Flower