Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Uninhibited Cher dla kobiet

Uninhibited Cher dla kobiet

Mam: 1

Uninhibited Cher dla kobiet Zdjęcia Uninhibited Cher dla kobiet Zdjęcia Uninhibited Cher dla kobiet Zdjęcia

Uninhibited marki Cher to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Uninhibited został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i aldehydy; nutami serca są jaśmin, geranium, ylang-ylang, tytoń, heliotrop i róża; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Aldehydy

Jaśmin Geranium Ylang-ylang Tytoń Heliotrop Róża

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uninhibited by Cher.

Uninhibited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cher Uninhibited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cher Uninhibited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uninhibited marki Cher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uninhibited marki Cher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Hermes Caleche Paco Rabanne Calandre Rochas Madame Rochas Pierre Cardin Ophelie Revlon Charlie Yves Saint Laurent Rive Gauche Fraicheur Orlane Eau d`Orlane Nina Ricci Fleur de Fleurs Evyan White Shoulders Vertigo Parfums Vertigo Vicky Tiel Couture Guerlain Vega