Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chaumet L'eau Chaumet dla kobiet

Chaumet L'eau Chaumet dla kobiet

Miałem: 1

Chaumet L'eau marki Chaumet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, herbata i chińska czerwona porzeczka; nutami serca są mimoza, dziki jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i migdałowiec.

Sycylijska bergamotka Herbata Chińska czerwona porzeczka

Mimoza Dziki jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Białe piżmo Migdałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaumet L'eau by Chaumet.

Chaumet L'eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chaumet Chaumet L'eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chaumet Chaumet L'eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaumet L'eau marki Chaumet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaumet L'eau marki Chaumet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Blu Light Fever Guess Guess By Marciano Victoria`s Secret Sexy Little Thing Novae Plus Pink Miss Caty Cat Teo Cabanel Julia Ormonde Jayne Osmanthus Boadicea the Victorious Alluring Chanel Chance Eau Tendre Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Love & Toast Honey Nectar Ebba Los Angeles Miss Fabienne Garage Alexia