Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chaumet L'eau Chaumet dla kobiet

Chaumet L'eau Chaumet dla kobiet

Miałem: 1

Chaumet L'eau marki Chaumet to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, herbata i chińska czerwona porzeczka; nutami serca są mimoza, dziki jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe piżmo i migdałowiec.

Sycylijska bergamotka Herbata Chińska czerwona porzeczka

Mimoza Dziki jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Białe piżmo Migdałowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaumet L'eau by Chaumet.

Chaumet L'eau Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chaumet Chaumet L'eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chaumet Chaumet L'eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaumet L'eau marki Chaumet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaumet L'eau marki Chaumet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Ghost Ghost Summer Moon Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Anna Sui Night of Fancy Avon Pink Suede S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Police Pure Police London Femme Tommy Bahama Set Sail South Seas Rasasi Emotion Next Just Pink Ulric de Varens Lily Prune Love Oriflame The Babes Sweet Peach