Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chaumet Chaumet dla kobiet

Chaumet Chaumet dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Chaumet marki Chaumet to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chaumet został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, anyż, kolendra i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, osmantus i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, wanilia i cedr.

Pomarańcza Brzoskwinia Anyż Kolendra Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Tuberoza Osmantus Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chaumet by Chaumet.

Jaipur Saphir

Chaumet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chaumet Chaumet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chaumet Chaumet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chaumet marki Chaumet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chaumet marki Chaumet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Safari Alfred Sung Sha Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Parfums DelRae Debut Tous Violet Esteban Passion Bresil Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Victorio & Lucchino Agua de Rocio Ted Baker Ted Baker Woman O Boticario Carpe Diem Odin 04 Petrana Jeanne Arthes Boum Muscat